خرید شال خليلي: از نيمكت نشيني ناراحتم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مانند تمام بازيكنان دنيا از نشستن روي نيمكت ناراحتم؛ اما به نظر كادر فني احترام گذاشته و اعتراض نمي‌كنم.

محسن خليلي در گفت و گو با فارس اظهار داشت: آمادگي خود را به وينگادا اعلام كرده‌ام و خوشبختانه با تعاملي كه با وي دارم به نظر او احترام گذاشته و سعي مي كنم هر چه سريعتر به شرايط مطلوب گذشته خود برگردم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از نيمكت نشيني خود ناراحت است، تاكيد كرد: اگر ناراحت نباشم بازيكن حرفه اي نيستم؛ اما اعتراض نمي كنم و نمي دانم چرا بعضي ها از اين موضوع سوء استفاده كرده اند. در بازي با الغرافه روي نيمكت و حتي موقع گرم كردن خوشحال بوده و مي خنديدم چرا كه پرسپوليس بسيار خوب بازي كرد. تلاش مي كنم به زودي من نيز در اين موفقيت ها سهيم باشم.

وي افزود: اميدوارم نتايج خوبي در ديدارهاي آينده كسب كنيم و به هدف خود يعني قهرماني در آسيا برسيم‌، البته به هماهنگي بيشتري نياز داريم.

خليلي درباره وضعيت تيم ملي ژنيز گفت: اين تيم هنوز بخت صعود به جام جهاني را از دست نداده است. شاگرد مايلي كهن بوده ام و مطمئن هستم با او مرد روزهاي سخت است به جام جهاني مي رسيم.