خرید شال تاج: احتمال محروميت تيم فوتبال ايران وجود دارد

نائب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: طبق گزارش ناظر فيفا از اتفاقات رخ داده در ديدار با عربستان، احتمال محروميت تيم ايران وجود دارد.

به گزارش فارس، مهدي تاج اظهار داشت: ناظر مسابقه تيم هاي ايران و عربستان در گزارش خود به فيفا راجع به اتفاقاتي كه از دقيقه 89 به بعد در ورزشگاه آزادي رخ داد گزارشي را به فيفا ارائه كرده است كه طبق آن به دليل پرتاب مواد محترقه و پرتاب بطري به زمين ممكن است تيم ملي ايران از حضور تماشاگران در ديدار خانگي محروم شود.

سخنگوي فدراسيون گفت: آن حركات ناشايست را محكوم مي‌كنيم؛ اما براي حفظ اعتبار بين‌المللي ايران ما هم گزارشي را به فيفا داده‌ و در آن گزارش يادآور شديم در ميان تمام بازي‌هاي مرحله مقدماتي كه در جهان برگزار شد، مسابقه ايران و عربستان تنها ديداري بود كه 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند و فقط چند تماشاگر چنين رفتاري ناشايستي را انجام دادند.

تاج گفت: خاطيان را شناسايي كرده و تنبيه خواهند شد.

وي راجع به نحوه انتخاب مايلي كهن به عنوان سرمربي تيم ملي گفت: از ميان همه گزينه‌ها محمود ياوري، اميرقلعه‌نويي و محمدمايلي‌كهن سه نامزد نهايي بودند و ما با همه آنها صحبت‌هايي را انجام داده بوديم كه در پايان كميته فني تيم‌هاي ملي در جمع‌بندي خود تصميم گرفت، مايلي كهن مسئوليت هدايت تيم ملي ايران را به عهده داشته باشد.