خرید شال برکناری کریمی صحت ندارد

قائم مقام باشگاه صبای قم با رد این خبر که دیدار با پاس همدان آخرین فرصت فیروز کریمی در تیم صباست، گفت: چنین خبری صحت ندارد و کریمی بدون هیچ مشکلی به همکاری خود با تیم ادامه می دهد.

مجتبی پیمبری در گفتگو با مهر، در مورد خبر برکناری کریمی در صورت عدم موفقیت در دیدار با پاس همدان گفت: چنین مسائلی اصلا صحت ندارد. کریمی یکی از بهترین مربیان ایران و آسیاست و اعتقاد خاصی به عملکرد وی داریم، ما در این مدت بازی‌های زیبایی را از تیم شاهد بودیم و وی بدون هیچ مشکلی کماکان به همکاری خود با باشگاه ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه بر اثر یک اشتباه فردی پیروزی در دیدار با پاختاکور را از دست دادیم و این مساله به کادر فنی مربوط نبود، تاکید کرد: این اوج بدشانسی بود که در این دیدار مهم با اخراج یوسفی هارمونی تیم ما به هم ریخت و نتوانستیم نتیجه قابل قبول را کسب کنیم. ضمن اینکه تیم حریف نتوانست برابر تیم 10 نفره صبا هم کار خاصی انجام دهد و تنها با اشتباه مدافعان ما به گل رسید.

قائم مقام باشگاه صبای قم با بیان اینکه پس از پایان بازی به مسئولان تیم پاختاکور اعلام کردیم در بازی برگشت این شکست را جبران می کنیم، در مورد احتمال جریمه محسن یوسفی تاکید کرد: قطعا فیروز کریمی این بازیکن را جریمه می کند اما تا این لحظه مبلغ آن را به ما اعلام نکرده است.

پیمبری در پایان در مورد شانس تیم صبای ایران برای حضور در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: صددرصد به صعود امیدواریم زیرا هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است و ما سه بازی دیگر تا پایان مرحله گروهی این رقابت‌ها پیش رو داریم. ما می توانیم با تکیه بر امتیازات دیدارهای برگشت به مرحله حذفی راه یابیم.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای ایران و پاختاکور ازبکستان در هفته سوم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که عصر روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم برگزار شد، در نهایت با پیروزی 2 بر صفر تیم پاختاکور ازبکستان به پایان رسید.