خرید شال استقلالي ها منتظر لغزش ما هستند

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با توجه به فاصله اندک ما و تيم استقلال تهران در جدول رده بندي ليگ برتر باشگاههاي ايران، آبي پوشان پايتخت منتظر لغزش ما هستند.

منصور ابراهيم زاده در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: با توجه به شرايطي که بر ليگ برتر حاکم است و فاصله يک امتيازي ذوب آهن و استقلال، اين دو تيم در کنار تلاشي که براي کسب 9 امتياز از سه بازي دارند، اميدوارند تا تيم مقابل دچار لغزش شود.

وي ادامه داد: همانطور که قبلا گفته ام پيروزي يا شکست در بازي هاي باقي مانده تنها شرط مشخص شدن قهرمان ليگ نيست و بايد منتظر نتيجه ديگر تيم مدعي قهرماني بود.

سرمربي ذوب آهن تاکيد کرد: هر چند که همه کارشناسان سه بازي آينده ذوب آهن و استقلال را در حکم فينال مي دانند اما بايد بگويم که فينال تيم ذوب آهن از شش هفته قبل و درست زماني آغاز شد که با استقلال شش امتياز فاصله داشتيم که خوشبختانه توانستيم اين فاصله را به يک امتياز کاهش دهيم.

ابراهيم زاده با مناسب دانستن شرايط تيمش يادآور شد: خوشبختانه براي بازي مقابل برق شيراز هيچ بازيکن مصدوم يا محرومي نداريم و همه شرايط باري انجام يک بازي زيبا آماده است.
وي با اشاره به دشواري بازي در شيراز تصريح کرد: بدون شک در هفته هاي پاياني علاوه بر تيم هاي صدرنشين، تيم هايي که در انتهاي جدول نيز قرار دارند به دنبال پيروزي بوده و به همين دليل با انگيزه اي بسيار بالا مقابل حريفان خود ظاهر مي شوند که اين موضوع کار را براي ما کمي دشوار مي کند.

ابراهيم زاده در پايان در خصوص ميزان شانس قهرماني ذوب آهن گفت: با تمام قدرت خود سه بازي آينده را براي پيروزي انجام مي دهيم و در صورت تحقق چنين امري منتظر نتايج تيم استقلال خواهيم نشست.