خرید شال توتی: فوتبال تعطیل شود

فرانچسکو توتی و سایر بازیکنان رم، خود را برای دربی حساس پایتخت ایتالیا آماده می کنند و شنبه به مصاف لاتزیو خواهند رفت.

به گزارش گل، این دیدار یکی از مهمترین دربی های اخیر است، چرا که هر نتیجه ای به جز پیروزی برای رمی ها به منزله ناامیدی در شرکت در رقابتهای لیگ قهرمانان فصل بعد خواهد بود. با وجود تمام این صحبتها، فرانچسکو توتی، نگران مسائل دیگری نیز هست.

او معتقد است که زلزله اخیری که در ایتالیا رخ داده، موضوعی است که می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد. توتی در صحبتهایی در این رابطه به شبکه اسکای گفت:« ما می بایست همه با هم متحد باشیم و به افرادی که در این فاجعه آسیب دیده اند کمک کنیم.

به نظر من ، اکنون که شرایط بسیار سختی برای افراد زلزله زده به وجود آمده ، می بایست فوتبال را کنار بگذاریم. پیدا کردن کلمات مناسبی برای به زبان آوردن احساسات، کار آسانی نیست ولی تمام افراد کشور می بایست با هم متحد شده و به افراد فاجعه زده، کمک کنیم.

در حال حاضر باید دنیای فوتبال را کنار بگذاریم، به این دلیل که از نظر من کمک به افرادی که در اثر این فاجعه بی خانمان شده اند و به یاری نیاز دارند، از هر موضوع دیگری مهم تر است.» در این میان توتی نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند به موقع به ترکیب تیمش بازگردد. او همچنان با مصدومیت زانویش دست و پنجه نرم می کند و امیدهای بسیاری دارد تا بتواند به دیدار شنبه شب تیمش مقابل لاتزیو برسد.