خرید شال استقلال مانند تيم بيماران بازي مي‌كند!

مفسر نيل اسپورت از سقوط مدعي اول قهرماني ليگ برتر ايران به عنوان مهمترين موضوع و خبر هفته سوم ليگ قهرمانان آسيا نام ‌برد و گفت: تيم اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران مانند تيم بيماران كم اثر و ضعيف بازي مي‌كند!

به گزارش ايسنا، وي افزود: اين تيم در اندازه‌هاي يك تيم ليگ آسيايي بازي نمي‌كند و شيوه‌هاي تاكتيكي آن ساده و ابتدايي است، در حالي كه پيش از مسابقات ليگ آسيايي انتظار مي‌رفت استقلال در حد يك مدعي جام قهرمانان آسيا به اين مسابقات پا بگذارد.

سعد الحوطي مفسر كويتي شبكه تلويزيوني الجزيره اسپورت برتري ام‌صلال بر استقلال را ناشي از برتري مربي تيم قطر بر تفكرات امير قلعه نويي مربي استقلال ايران برشمرد و گفت علي رغم آنچه از استقلال انتظار داشتيم اين تيم بسيار معمولي و كند نشان داد.

تلويزيون الراي نيز در اين خصوص گفت: استقلال با اين باخت به ته جدول گروه خود رفت تا در شرايطي كه در آستانه قهرماني فوتبال ايران قرار دارد در آسيا حرفي براي گفتن نداشته باشد.

مفسر اين تلويزيون با اشاره به ضعف مركز دفاعي استقلال افزود: اين تيم براي پيروزي براي ام‌صلال و پوشاندن ضعف‌هاي خود برنامه‌اي نداشت و با تنها يك امتياز نگاه نااميدانه‌اي به دور برگشت مسابقات خواهد داشت.

تلويزيون سوريه نيز گفت: ام صلال بر تيمي پيروز شد كه به اندازه جمعيت كشورهاي حاشيه‌ي جنوبي خليج فارس در ايران و آسيا هوادار دارد.

تلويزيون ورزشي كويت نيز باخت استقلال را پايان اميدهاي اين تيم در ليگ آسيايي توصيف كرد و شرايط صعود اين تيم را بسيار دشوار برشمرد.

تلويزيون ورزشي عربستان نيز با نگاه مفصل‌تري به اين ديدار نگريست و گفت: استقلال مانند تيم ملي ايران ضعيف، بدون برنامه و بي‌انگيزه ظاهر شد و ام‌صلال در نيمه دوم به خوبي از مركز دفاع اين تيم نفوذ و مي‌توانست با گلهاي بيشتري اين تيم را شكست دهد.

گزارشگر تلويزيون الجزيره اسپورت نيز در اثناي گزارش اين ديدار بار ديگر شكست تاريخي تيم ملي ايران برابر عربستان را يادآور شد و با تمجيد از تيم ام‌الصلال گفت: ياران ام‌صلال به خوبي به قول شكست استقلال وفا كرده و يك تيم بزرگ را مجبور به تسليم كردند.