خرید شال حواشی سپاهان – بنيادكار

ناظر سنگاپوري مسابقه به تلويزيون ايران به دليل عدم خريد حق پخش هشدار داد.

به گزارش فارس، ناظر سنگاپوري مسابقه مانع از حضور دوربين‌هاي شبكه دو و برنامه 90 در كنار زمين شد و فقط به دوربين شبكه خبر به دليل اين كه خبرنگارش كارت بين المللي داشت، اجازه حضور در كنار زمين را داد.

ناظر سنگاپوري در مورد علت رفتارش گفت، حق پخش مسابقات از سوي صدا وسيماي ايران خريداري نشده است. وي هشدار داد كه اگر اين كار انجام نشود در ديدارهاي آينده نيز اين مشكل وجود دارد.

* مزدك ميرزايي مجبور شد اين مسابقه را با تلفن همراه گزارش كند.

*پيش از آغاز مسابقه محمد رضا ساكت مدير عامل باشگاه سپاهان پيام ويژه اعضاي هيات مديره باشگاه را براي بازيكنان خواند.

*ريوالدو بازيكن سرشناس برزيلي بنيادكار نخستين بازيكني بود كه براي گرم كردن به ميدان آمد و به شدت از سوي تماشاگران تشويق شد.

* دختر رئيس جمهوري ازبكستان مالكيت باشگاه بنياد كار است و امروز يكي از تماشاگران ويژه اين ديدار بود.

* شماري از ايرانيان مقيم ازبكستان به همراه خانواده هايشان در ورزشگاه حاضر شدند، البته به دليل پر شدن ورزشگاه برخي از آنها از بيرون ورزشگاه و پشت ميله ها بازي را تماشا كردند.

* اين ديدار در ورزشگاه جر(JAR) برگزار شد. ورزشگاه اصلي بنياد كار در حال تعمير است.
بازي با تساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.

* محرم نويدكيا كه در نيمه دوم مسابقه دچار مصدوميت شد دقايقي با وجود مصدوميت براي سپاهان بازي كرد و در نهايت پس از تعويض از ورزشگاه به بيمارستان اعزام شد.

* رئيس جمهور ازبكستان كه يكي از تماشاگران ويژه اين مسابقه بود در پايان مسابقه وارد رختكن تيم بنيادكار شد و با بازيكنان اين تيم صحبت كرد.

* در پايان ديدار دو تيم سپاهان و بنيادكار ازبكستان، رحمان احمدي از سوي مسئولان برگزاري اين مسابقه به عنوان بهترين بازيكن ميدان شناخته شد.

اين ديدار در تاشكند ازبكستان برگزار شد و با تساوي دو بر دو خاتمه يافت.