خرید شال باجناق علی‏آبادی از ساختمان سئول با حکم بازنشستگی رفت

در حالی که در روزهای اخیر شایعات فراوانی در دستگاه ورزش مطرح می‏شد، خبر پایان فعالیت مدیر کل امور اداری سازمان تربیت‏بدنی تایید شد تا شاهد کاهش برخی انتقادات پیرامون حضور نزدیکان رئیس سازمان تربیت‏بدنی باشیم.
 
به گزارش خبرنگار ورزشی ، ناصر پاک وجدان باجناق محمد علی‏آبادی که با حکم وی به سمت مدیرکل امور اداری سازمان ورزش منصوب شده بود، چندی پیش راهی کیش شد تا با حکم داود مددي رئیس سازمان منطقه آزاد کیش و عموی علیرضا مددی مدیرکل تربیت‏بدنی استان تهران، معاون امور اجتماعي سازمان این منطقه آزاد شود.
 
مددی در حكم پاک وجدان ضمن آرزوي توفيق روزافزون، بر ضرورت بهره‌گيري از دانش روز و شيوه هاي نوين مديريتي، تمامي ظرفيت هاي موجود به ويژه سرمايه هاي انساني تأكيد كرده بود اما باجناق رئیس سازمان ورزش زمان چندان طولانی در این پست باقی نماند و مجدداً به دستگاه ورزش بازگشت تا کرسی پیشینش که در این مدت سرپرست داشت و مدیرکلی برای آن انتخاب نشده بود را در اختیار بگیرد.

با چنین بازگشتی، به نظر می‏رسید او قصد دارد سال‏ها در این پست فعالیت داشته باشد اما در اقدامی غیرمنتظره و پس از طرح برخی‏ مسائل، چندی پیش درخواست بازنشستگی خود را تقدیم کرد و به جمع مدیران بازنشسته سازمان ورزش پیوست.
 
محمد آخوندی سخنگوی سازمان تربیت بدنی با تایید خبر بازنشستگی پاک وجدان بنابر درخواست خودش، از پیش از موعد بودن آن اظهار بی‏اطلاعی کرد.
 
این در حالی است که پاک وجدان در حال حاضر با احکامی که از سوی محمد علی‏آبادی دریافت کرده، عضو هیات‏رییسه فدراسیون‏ ورزش روستایی و عشایری، فدراسیون ورزش‌هاي رزمي و مدير معين استان خراسان جنوبي است.