خرید شال راه براي بازگشت كريمي، كاظميان و مبعلي به تيم ملي هموار شد

تلويزيون ورزشي عراق (العراقيه اسپورت) با اشاره به انتخاب سرمربي جديد تيم ملي فوتبال ايران گفت: ايران براي نجات از عدم راهيابي به جام جهاني سخت‌ترين منتقد علي دايي را به جاي او منصوب كرد.

به گزارش ايسنا؛ مفسر اين تلويزيون با بيان گوشه‌هايي از كارنامه‌ي مايلي‌كهن افزود: بدون ترديد با تحولات روي داده راه بازگشت علي كريمي به تيم ملي ايران هموار مي‌شود.

وي اضافه كرد: اكنون بازيكناني نظير كاظميان و مبعلي نيز اميدوار هستند دوباره به تيم ملي ايران بازگشته و تركيبي روبه رشدتر را از تيم ملي ايران نشان دهند.

وي ديدار ايران و كره شمالي را براي مايلي‌كهن و ايران بسيار مهم توصيف كرد و گفت: اين ديدار نمي‌تواند براي ايراني‌ها آسان باشد چرا كه از لحاظ سرعت، در اختيار داشتن توپ، تاكتيك تيمي و قدرت بدني در پنج ديدار گذشته خود بسيار ضعيف نشان داده‌اند. در خطوط دفاعي نيز پراشتباه و فضاهاي باز زيادي را در اختيار حريفان خود در اين دور مسابقات گذاشته‌اند.

مفسر العراقيه اسپورت شانس كمي براي مايلي‌كهن در راهي كه پيش‌رو دارد بر‌شمرد و گفت: شانس سه تيم كره شمالي، كره جنوبي و عربستان براي صعود و راهيابي به ديدار پلي‌آف بيشتر از ايران است.