خرید شال قلعه نویی پس از شکست:حذف نمی شویم

امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پس از مسابقه مقابل ام صلال قطر تاکید کرد:” استقلال هنوز به صعود امیدوار است و ما با پیروزی در دو بازی خانگی می توانیم به آینده امیدوار باشیم.”

به گزارش شبکه ایران، کنفرانس خبری این مسابقه در سالن رسانه ای ورزشگاه نادی قطر با یک پرسش خبرنگار قطری آغاز شد. او از امیر قلعه نویی پرسید:”ما امشب در اینجا شوکه شدیم این استقلال آن استقلالی نبود که ما می شناختیم. تیم شما خیلی محتاط بازی کرد. چرا؟

قلعه نویی که تصمیم داشت در این نشست بین المللی عملکرد شاگردانش را زیر سوال نبرد گفت:”ما بدشانس بوده ایم و من فکر می کنم می توانستیم در چند صحنه به گل برسیم البته در نیمه دوم سیاوش اکبرپور یک فرصت خیلی خوب داشت که داور بدون دلیل آوانتاژ نداد. من از بازی بچه هایم ناراضی نیستم اما از نتیجه خیلی ناراضی ام.”

سرمربی استقلال درباره شانس صعود استقلال تصریح کرد: “فراموش نکنیم که ما در دور برگشت دو مسابقه پشت سر هم در خانه داریم و اگر بتوانیم همان استقلال همیشگی باشیم می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. ما البته برای صعود باید در دوره برگشت هر سه مسابقه را با موفقیت پشت سر بگذاریم.”

جرارد ژولی، سرمربی فرانسوی تیم ام صلال قطر هم با تشکر از بازی جدی و محکم تیم استقلال گفت:”خیلی بازی سختی بود ما بردیم اما بازی خیلی مشکل و سختی بود. من فکر نمی کردم تیم استقلال اینقدر از لحاظ بازی فیزیکی و درگیر شونده موثر و مفید باشد. ”

یک خبرنگار قطری هم از او پرسید: شما فقط نتیجه را بردید چرا در نیمه دوم مدام به دفاع پرداختید؟

سرمربی تیم ام صلال در پاسخ تاکید کرد: “در مقابل استقلال وقتی یک گل پیش می افتی کار خیلی مشکلی در پیش است و ما مجبور بودیم برای پیروزی عقب نشینی کنیم . ما با این پیروزی شانس خیلی زیادی برای صعود خواهیم داشت.”