خرید شال غلامرضا رضايي: گل صبا سالم بود

مهاجم تيم فوتبال صباي قم گفت: گل تيم ما آفسايد نبود.

غلامرضا رضايي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: بازي بسيار خوبي را مقابل پاختاكور آغاز كرديم و در پانزده دقيقه نخست ميدان را در اختيار داشتيم و حتي به گل رسيديم كه داور گل سالم ما را آفسايد اعلام كرد.

وي افزود: روند خوب صبا با اخراج محسن يوسفي ضربه ديد، با اين حال تا دقيقه 35 بازي متعادلي را مقابل پاختاكور انجام داديم اما با توجه به قدرت بدني بازيكنان حريف و اشتباهات فردي در تيم ما دو گل را دريافت كرديم.

رضايي خاطر نشان كرد: تعويض‌هاي خوبي انجام شد و با توجه به تحليل قواي جسماني بازيكنان تلاش كرديم با استفاده از چهار بازيكن ميانه ميدان را از آن خود كنيم و به همين دليل تيم تا پايان بازي 3-4-2 بازي مي‌كرد.

وي ادامه داد: بي‌ترديد بازي با يك مهره بيشتر از سوي حريف فشار بسياري را به تيم ما وارد كرد اما ما نااميد نيستيم و هنوز هم هفتاد درصد شانس صعود به مرحله بعد را داريم.

غلامرضا رضايي درباره درگيري خود پس از بازي ايران و عربستان نيز گفت: يك عكاس همراه بازيكنان حركت مي‌كرد كه ما به او گفتيم شما نبايد در اين مكان باشيد و او هم به رحمتي توهين بدي انجام داد كه ما با او درگيري لفظي پيدا كرديم و خواستيم آنجا را ترك كند. اين تنها كاري بود كه انجام دادم اما گناه درگيري به پاي من نوشته شد.