خرید شال شکست خانگی صبا برابر پاختاکور

تیم فوتبال صبای ایران دور رفت از مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را با شکست برابر پاختاکور ازبکستان به اتمام رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های صبای ایران و پاختاکور ازبکستان در چارچوب دیداری از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا از ساعت 16 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند.

این بازی که در حضور کمتر از چهار هزار تماشاگر برگزار شد در پایان به برتری 2 برصفر آبی پوشان پاختاکور انجامید تا صبای ایران دور رفت مسابقات را بدون پیروزی پشت سر بگذارند.

برای پاختاکور در این بازی زین الدین تاجییف (57) و فرهاد تاجییف (64) گلزنی کردند و تیم‌شان را در پایان هفته سوم مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به هفتمین امتیاز رساندند.

در نیمه اول این بازی هر کدام از دو تیم یکبار موفق به گلزنی شدند که داور هر دو گل را مردود اعلام کرد. ابتدا فریدون فضلی در دقیقه 20 موفق به گشودن دروازه میهمان ازبکستانی شد اما پرچم کمک داور که به نشانه آفساید بالا رفته بود، شادی کوتاه او را پایان داد. فرهاد تاجیف نیز در دقیقه 35 دروازه صبا را باز کرد اما او نیز در موقعیت آفساید گلزنی کرده بود و گلش مردود اعلام شد.

قضاوت این دیدار برعهده عبدالرحمان عبدو قطری بود. او علاوه بر اخراج محسن یوسفی در دقیقه 28 بازی به غلام اورونوف، مدافع تیم پاختاکور و مرتضی کاشی و محسن بیاتی نیا، بازیکنان تیم صبای ایران کارت زرد نشان داد.

در گروه A مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا تیم پاختاکور با هفت امتیاز صدرنشین است و تیم صبای ایران با 2 امتیاز و تفاضل گل 2- در رده سوم جدول ایستاده است. تیمهای الهلال عربستان و الاهلی امارات امشب در ریاض دیگر دیدار این گروه را برگزار می کنند.

شاگردان فیروز کریمی با تحمل شکست در دیدار برابر پاختاکور ازبکستان شانس صعودشان به دور دوم مسابقات کمرنگ شده و باید ناکامی های دور رفت را در مرحله برگشت مسابقات جبران کنند.