خرید شال خبرهاي خوش هسته اي در راه است

“پرويز داوودي” معاون اول رييس‌جمهوري گفت كه دكتر “محمود احمدي نژاد” رييس جمهوري روز پنجشنبه آينده (پس فردا) در روز ملي فناوري هسته اي و جشن آن در اصفهان، خبرهاي جديدي در زمينه پيشرفتهاي ايران در اين عرصه اعلام خواهد كرد.

به گزارش ايسنا، داودي در مراسم روز جهاني بهداشت و آغاز هفته سلامت گفت: رييس‌جمهور طي روزهاي آتي خبرهاي جديد هسته‌اي را به ملت ايران اعلام مي‌کند و اين تحول ، “يک پله و جهش ديگر در فناوري هسته‌اي” است.
وي افزود: روز ملي فناوري هسته‌اي يک واقعه بي‌بديل در تاريخ کشور و نمادي از عزم، پشتکار، قوه ابتکار، نوآوري و شجاعت ملت است.
استاندار اصفهان هم در مصاحبه با خبرنگار ايرنا در آن شهر گفت : جشن پر افتخار هسته اي مصادف با “روز ملي فناوري هسته اي” در مرکز “يو سي اف” اصفهان با حضور رييس جمهوري و اعضاي هيات دولت برگزار مي شود.

“مرتضي بختياري” افزود: دور دوم سفر با برکت رييس جمهوري و اعضاي هيات دولت به استان اصفهان هفته جاري انجام مي شود.

وي اظهارداشت: يکي از ويژگي هاي اين سفر همزماني آن با روز ملي جشن هسته اي است که در مرکز يوسي اف اصفهان برگزار مي شود و بازتاب گسترده اي هم در سراسر جهان خواهد داشت.

بختياري با اشاره به برنامه هايي که براي اين سفر تدارک شده است، گفت: در دور دوم سفر استاني دکتر “محمود احمدي نژاد” به اصفهان، مصوبات دور اول سفر استاني رييس جمهوري و هيات دولت بررسي خواهد شد و کارگروه هاي تخصصي نيز براي آن تشکيل مي شود.

وي، برگزاري نشست رييس جمهوري با علما، ائمه جمعه و جماعات، ديدار با خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران و همچنين بازديدهايي از بعضي از مناطق استان اصفهان را از ديگر برنامه هاي اين سفر عنوان کرد.

بختياري با اشاره به اينکه رييس جمهوري ديداري هم با مردم اصفهان خواهد داشت، خاطرنشان کرد: نشست دور دوم هيات دولت براي تصويب مصوبات اين سفر نيز در روز پنجشنبه انجام خواهد گرفت.