خرید شال بازي را طلسم نكرديم

سرمربي تيم پاختاكور ازبكستان گفت: راه‌هاي شكست دادن صبا را مي‌دانستيم.

به گزارش ايسنا، جليل‌اف پس از برتري دو بر صفر تيمش در بازي مقابل صبا اظهار كرد: ما بازي‌هاي صبا را به خوبي پيگيري مي‌كرديم و شناخت كافي از اين تيم داشتيم. معتقدم همه چيز از كارت قرمز يوسفي آغاز شد و كمك كرد بتوانيم در بازي پيروز شويم. بعد از اخراج اين بازيكن تاكتيك خود را عوض كرديم تا به گل برسيم.

وي افزود: اگر فكر نمي‌كنم تنها اخراج بازيكن حريف به ما كمك كرد كه پيروز شويم. بازيكنان پاختاكور شرايط فيزيكي قابل قبول‌تري نسبت به صبا داشتند، ضمن آنكه فكر مي‌كنم بازي با پرسپوليس هم بازيكنان صبا را خسته كرده بود. در هر صورت بازيكنان ما بهتر بودند.

جليل‌اف خاطرنشان كرد: پيش از اين هم گفته بودم كه در سخت‌ترين گروه قرار داريم و هر چهار تيم در يك سطح هستند. صبا در بازي قبل هم بسيار مطلوب كار كرد و بسيار دشوار است كه بخواهيم در بازي برگشت هم مقابل صبا برنده باشيم.

سرمربي پاختاكور درباره‌ي تاكتيك اين تيم براي استفاده از پاس‌هاي عمقي براي رسيدن به گل نيز گفت: نمي‌توانم بگويم كه اين موضوع تاكتيك خاص ما بود تا به گل برسيم. مدافعان صبا هم اشتباهاتي داشتند كه به ما كمك كرد. در طول بازي بعضي مواقع ما و بعضي مواقع صبا شانس داشتند كه ما توانستيم بهتر استفاده كنيم و پيروز شويم.

جليل‌اف درباره‌ي پرتاب شيئي به درون زمين از سوي بازيكنان اين تيم و اينكه آيا آن شيئي مهره‌ي مار يا طلسم بوده است نيز گفت: بعيد مي‌دانم ما به چنين موضوعاتي اعتقاد نداريم. در هر صورت اگر بدانم چه كسي اين كار را انجام داده، آن شيئي را مي‌آورم و به شما تحويل مي‌دهم. در مجموع از ميزباني خوب صبا تشكر مي‌كنم.