خرید شال علي كريمي:ستاره پرسپوليس نيستم

علي كريمي گفت: هر زمان كه در پرسپوليس بازي كرده‌ام بسيار با انگيزه بوده‌ام و تمام تلاشم را براي موفقيت تيم گذاشته‌ام.

به گزارش ايسنا، علي كريمي كه به علت حاضر نشدن كريم باقري در نشست مطبوعاتي بازي با الغرافه به جمع خبرنگاران آمد و در اين نشست به سوالات آنها پاسخ گفت، پيرامون بازي فردا اظهار كرد: من يك سال در ليگ قطر فوتبال بازي كرده‌ام و آن زمان الغرافه تيم بسيار قدرتمندي بود. آنها در حال حاضر هم از بازيكنان حرفه‌اي و ملي‌پوش بسياري بهره مي‌برند، البته بازي اين تيم را در رقابت‌هاي اين فصل ليگ قطر پيگيري نكرده‌ام اما، پس از ديدن بازي آنها مقابل الشباب و همين طور 20 دقيقه از بازي با الشارجه دريافتم كه در حال حاضر هم بسيار قدرتمند هستند و نمي‌توان اين تيم را دست كم گرفت. البته در حال حاضر فوتبال به‌گونه‌اي شده كه نمي‌توان تيمي را دست كم گرفت و بازي تيم‌ها بسيار نزديك به يكديگر شده است.

كريمي همچنين درباره‌ي عقب نشيني احتمالي پرسپوليس پس از به گل رسيدن احتمالي اين تيم در بازي با الغرافه كه نظير اين اتفاق در بازي با الشارجه نيز رخ داد، گفت: متاسفانه تمام تيم‌هاي ايراني اين مشكل را دارند و نمي‌دانم چرا پس از اينكه دو، سه گل به حريف مي‌زنند، ديگر ميل گلزني نداشته و عقب نشيني مي‌كنند. اميدوارم روزي اين مشكل بزرگ در فوتبال ايران حل شود. از اين رو فكر مي‌كنم اين مربيان هستند كه بايد بيشتر كار كرده و ميل بازيكنان را براي گلزني بالا ببرند.

كريمي همچنين درباره‌ي اظهارات عباس انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس مبني بر بي‌انگيزگي بازيكنان مطرح اين تيم در رقابت‌ها و اينكه ستاره‌هاي پرسپوليس و بازيكناني كه مدعي پوشيدن پيراهن تيم ملي هستند، كيفيت واقعي‌شان را در اين تيم به نمايش نمي‌گذارند، تصريح كرد: من ستاره پرسپوليس نيستم و فكر نمي‌كنم منظور انصاري‌فرد من بوده باشم. البته در عين حال معتقدم با حرف زدن مشكلات حل نمي‌شود و ما بايد بيشتر عمل كنيم. مديرعامل تيم در جايگاه مديريتي خود به وظايفش عمل مي‌كند و من به عنوان بازيكن هم بايد وظايفم را در زمين بازي انجام دهم. در اين رابطه تنها مي‌توانم بگويم هر كسي وظيفه‌اي دارد كه بايد كار خود را انجام دهد. من هميشه هر زمان در پرسپوليس بازي كرده‌ام و براي اين تيم به ميدان رفته‌ام، بسيار با انگيزه بوده‌ام و تمام تلاشم را براي موفقيت تيم گذاشته‌ام. در بازي فردا هم اگردر تركيب تيم باشم، باز هم به وظايفم عمل خواهم كرد.

كريمي همچنين درباره‌ي حمايت هواداران پرسپوليس در بازي با الغرافه از اين تيم گفت: هواداران ما هميشه به پرسپوليس لطف داشته‌اند و از تيم ما حمايت كرده‌اند. در بازي فردا ما بايد سعي كنيم تا با كسب پيروزي و يك بازي زيبا در سال جديد تاحدودي زحمات آنها را جبران كرده باشيم البته همان طور كه گفتم فوتبال تيم‌ها بسيار به هم نزديك است و نتايج غير قابل پيش بيني است.

وي همچنين در پاسخ به سوالي مبني بر ارزيابي‌اش از انتخاب محمد مايلي‌كهن به عنوان سرمربي تيم ملي گفت: در اين رابطه تنها مي‌توانم بگويم براي محمد مايلي‌كهن در تيم ملي ايران آرزوي موفقيت مي‌كنم.