خرید شال حیدری:پرسپولیس واقعی را مقابل الغرافه ببینید

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم آماده جبران شکست مقابل صبای قم هستند، گفت: همه بازیکنان مصمم هستند برابر الغرافه بهترین بازی خود را ارائه دهند و قطعا پرسپولیس واقعی را در این دیدار خواهید دید.

سپهر حیدری در گفتگو با مهر، در مورد دیدار این تیم برابر الغرافه گفت: تیم ما نتوانست در دیدار با صبای قم نتیجه خوبی کسب کند. برای جبران این ناکامی باید با تمام توان برابر الغرافه قطر به میدان برویم و در این بازی خانگی به حداکثر امتیاز دست یابیم. ما می توانیم با پیروزی مقابل این تیم، ضمن رسیدن به صدرجدول گروه خود شکست در لیگ برتر را به فراموشی بسپاریم.

وی ادامه داد: در این چند روز چند فیلم از دیدارهای تیم الغرافه را دیده‌ایم و نقاط ضعف و قوت این تیم را می شناسیم. بازیکنان نیز از انگیزه بالایی برای موفقیت در دیدار مقابل الغرافه برخوردار هستند و چهره واقعی پرسپولیس را در این مسابقه به نمایش خواهند گذاشت.

مدافع تیم پرسپولیس با بیان اینکه این تیم آماده است در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی ناکامی در لیگ برتر را جبران کند، افزود: با پیروزی در این دیدار می توانیم بار دیگر دل هواداران خود را شاد کرده و گام بلندی را برای موفقیت‌های آینده برداریم.

وی تصریح کرد: درست است شانس قهرمانی در لیگ را از دست داده‌ایم اما هنوز می توانیم با حضور در جمع سه تیم بالای جدول سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. قطعا اگر در دیدارهای باقیمانده لیگ چهره واقعی خود را به نمایش بگذاریم رسیدن به این موفقیت دور از دسترس نیست.

حیدری با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس پتانسیل بسیار بالایی دارد و قطعا در دیدارهای آینده این موضوع را در عمل ثابت می کند، در پایان گفت: ما به قهرمانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا فکر می کنیم و می توانیم با استفاده کامل از تمام توان خود به این موفقیت بزرگ دست یابیم.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الغرافه قطر از هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.