خرید شال تلويزيون “90”‌هاي فرهنگي و سياسي را راه‌اندازي مي‌كند؟

برنامه‌ي «نود» درحالي شب گذشته تا حدود ساعت 2و 30 دقيقه‌ي بامداد ادامه يافت كه پخش شبكه‌ي سه، يك ساعت به اين برنامه وقت اضافي داد تا بينندگان شاهد نخستين اظهارنظر محمد مايلي‌كهن پس از انتصاب به سمت سرمربي‌گري تيم ملي فوتبال ايران باشند.

به گزارش ايسنا، برنامه‌ي «نود» شب گذشته علاوه بر پرداخت به مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران ، آخرين اتفاقات مربوط به تيم ملي فوتبال ايران را بررسي كرد. در حالي كه قرار بود مايلي كهن مهمان برنامه باشد ولي تا پايان وقت در نظرگرفته شده براي پخش برنامه(1و 30دقيقه بامداد) او به برنامه نيامد و فردوسي‌پوراعلام كرد كه با گرفتن وقت اضافه از پخش شبكه‌ي سه،«نود» ادامه مي‌يابد. او در طول برنامه مدام اعلام مي‌كرد كه با وجود خاموش بودن تلفن همراه مايلي‌كهن، با توجه به توافقات انجام شده او در برنامه حضور مي‌يابد. در نهايت مايلي‌كهن در 40 دقيقه‌ي پاياني برنامه حضور يافت.

گفتني است به طول انجاميدن برنامه «نود»تا پاسي از شب همچنين اختصاص وقت اضافه به اين برنامه اتفاق جديدي نيست، ولي اين اقدام درشب گذشته پس از اتفاقاتي كه چند ماه گذشته براي اين برنامه رخ داد نشان‌دهنده‌ي حمايت مديران شبكه‌ي سه از «نود» است.

از سوي ديگر تعداد پيامك‌هاي ارسالي براي اين برنامه( حدود 2 ميليون و 400پيام‌ كوتاه در شب گذشته) نشاندهنده‌ي آن است كه اگر به قالب‌هاي غيرنمايشي توجه كافي شود و برنامه‌هاي در خور توجهي ارايه شود، مي‌توان مخاطب را حتي تا ديروقت به رسانه‌ي ملي جذب كرد.

اميد است وعده‌ي 90 ‌هاي فرهنگي و سياسي تلويزيون نيز كه سال گذشته از سوي رييس صداوسيما مطرح شده بود در سال 88 محقق شو