خرید شال جرارد: حیدری، مجیدی و جانواریو را مهار کنیم

«جرارد آگسته جیلی»، سرمربی فرانسوی تیم ام صلال قطر در نشست رسانه ای امروز اعلام کرد که این تیم فقط برای پیروزی به میدان می رود

به گزارش ایلنا ،جرارد در ابتدای صحبت هایش ضمن خوش آمد به تیم استقلال گفت: «استقلال از لحاظ سازماندهی تیمی قابل قبول و استاندارد است و به نظر من آنها می توانستند در دو مسابقه قبلی خود حداکثر امتیازات را کسب کنند اما بدشانس بوده اند. ما و استقلال اگر می خواهیم به فکر صعود باشیم باید در مسابقه فردا به پیروزی برسیم. البته برای استقلال تساوی هم نتیجه خوبی است. چرا که آنها اگر یک امتیاز هم کسب کنند می توانند با دو پیروزی خانگی به مرحله بعد صعود کنند اما ما فقط در صورت پیروزی می توانیم به صعود امیدوار باشیم.»

سرمربی تیم ام صلال با اشاره به بازیکنان شماره های 2، 7 و 37 استقلال (حیدری، مجیدی و جانواریو) تأکید کرد که برای مهار این بازیکنان تاکتیک های ویژه ای را در نظر گرفتند.

«بن عسگر عزیز»، کاپیتان تیم ام صلال هم درباره مسابقه فردا شب گفت: «استقلال در هنگام هجوم یکی از بهترین تیم های آسیا است و من امیدوارم با تمریناتی که انجام دادیم بتوانیم به خوبی این قدرت هجومی استقلال را تحت کنترل قرار بدهیم.»

دیدار تیم های ام صلال و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا فردا شب در قطر برگزار خواهد شد.