خرید شال جاعل 1.5 ميلياردي دستگير شد

با تلاش و پيگيري كارآگاهان پليس آگاهي استان خراسان جنوبي، كلاهبردار و جاعل حرفه‌اي كه در سطح اين استان مبادرت به كلاهبرداري مي‌كرد، دستگير شد. اين جاعل با جعل اسناد و استفاده از سند مجعول توانسته بودند از حساب يكي از شركت‌ها پول برداشت كند.

به گزارش ايسنا، سرهنگ بيجاري ـ رييس پليس آگاهي استان خراسان جنوبي ـ در بيان جزييات اين خبر ، گفت: چندي پيش با ارائه گزارشي از وقوع كلاهبرداري و جعل اسناد در سطح اين استان و شكايت يكي از شركت‌ها مبني بر برداشت مقادير زيادي وجه از حساب شركت توسط فردي، اكيپي زبده از كارآگاهان پليس آگاهي اين استان دست به كار شده و توانستند با استفاده از شگردهاي خاص پليسي و استفاده از تصاوير فرضي و تلاش شبانه روزي مخفيگاه متهم به نام «م ـ س» را شناسايي و او را دستگير كنند.

وي افزود: پس از انجام تحقيقات و بازجويي‌هاي لازم، متهم كه در برابر شواهد و قراين به دست آمده چاره‌اي جز اعتراف نداشت، عنوان كرد كه با جعل اسناد و استفاده از سند مجعول بيش از 1.5 ميليارد ريال را از حساب شركتي برداشت كرده است.

به گزارش اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، سرهنگ بيجاري عنوان كرد: در بازرسي از منزل متهم، ده‌ها سند جعلي كشف و ضبط شد. اين پرونده‌ همچنان در دست بررسي است و تلاش كارآگاهان براي شناسايي متهمان ديگر ادامه دارد.