خرید شال نگاهی به روز سوم ليگ قهرمانان آسيا

روز سوم رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا از سه‌شنبه (فر دا) پيگيري مي‌شود.

به گزارش ايسنا، در مهمترين ديدارهاي منطقه غرب آسيا، روز سه‌شنبه صباي ايران با پاختاكور ازبكستان و استقلال ايران با ام‌صلال قطر به مصاف يكديگر مي‌روند.

گروه يك: سه‌شنبه 18 فروردين ماه 88

* صباي ايران – پاختاكور ازبكستان، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم

صبا كه با دو امتياز پس از پاختاكور و الهلال رده سوم جدول گروه را به خود اختصاص داده در ديداري حساس به مصاف رقيب خود مي‌رود، اين ديدار براي هر دو تيم به منظور تعيين صدرنشين گروه اهميت دارد اما، نكته‌ي حياتي آن براي صبا اين است كه بازي با پاختاكور دومين ديدار خانگي اين تيم بوده و پس از تساوي خانگي مقابل الاهلي اكنون به سه امتياز اين ديدار نياز مبرم دارد.

بي‌ترديد برنده اين بازي بخت بالايي براي صعود از گروه خواهد داشت، به خصوص نماينده‌ي ايران براي آنكه با خاطري آسوده‌تر قدم به دور برگشت رقابت‌ها بگذارد بايد تيم پيروز ديدار روز سه‌شنبه باشد.

* الهلال عربستان – الاهلي امارات، ورزشگاه ملك فهد رياض

الهلال كه برخلاف تصورات هنوز نتوانسته است در گروه پيروزي كسب كند و با دو امتياز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به صبا در جايگاه دوم قرار دارد، تلاش دارد تا در اين ديدار خانگي هر سه امتياز را بدست آورد و بار ديگر در قامت مدعي ظاهر شود، هر چند كه الاهلي هم در مقابل صبا نشان داد كه در خارج از خانه دفاع كردن را خوب مي‌داند. در هر صورت الهلال اميدوار است بار ديگر يك تيم اماراتي دل فوتبال اين كشور را بدست آورد.

گروه سوم، سه‌شنبه 18 فروردين 88

* ام صلال قطر – استقلال ايران، ورزشگاه ام صلال قطر

اين ديدار براي نماينده‌ي ايران از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. استقلال در حالي حاضر با يك امتياز در مكان چهارم جدول قرار دارد و بي‌ترديد به هر سه امتياز بازي مقابل ام صلال نياز دارد. تيم قطري كه در بازي نخست با خوش شانسي الجزيره را شكست داد پس از شكست مقابل الاتحاد عربستان و در شرايطي كه اوضاع نامناسبي را در ليگ قطر دارد قدم به اين بازي مي‌گذارد.

تنها نقطه قوت ام صلال، علاء هبيل در خط حمله است؛ اما، استقلال براي آسيايي شدن تنها يك شانس دارد، بردن ام صلال.

* الجزيره امارات – الاتحاد عربستان، ورزشگاه محمدبن زايد ابوظبي

الجزيره پس از كسب تك امتياز از بازي با استقلال در تهران بار ديگر اميدوار شده و اكنون تلاش مي‌كند تا در مقابل صدرنشين شش امتيازي گروه خودي نشان دهد. الجزيره براي آن كه شانس صعود داشته باشد به سه امتياز دومين ديدار خانگي خود نياز دارد اما، ‌الاتحاد نيز تاكنون از رقيبان خود زهر چشم گرفته است. اين ديدار براي هر دو تيم اهميت دارد؛ براي الجزيره بازي مرگ و زندگي است و براي الاتحاد حفظ اسطوره‌ي شكست ناپذيري در گروه.