خرید شال تصاوير: گروگانگيري مرگبار در ايالت نيويورك

جام جم آنلاين: بر اساس گزارش‌هاي رسانه‌هاي محلي آمريكايي ساعت 10 و 30 دقيقه به وقت محلي شرق آمريكا روز جمعه 3 آوريل يك مرد مسلح ناشناس در شهر بينگهمتون وارد ساختمان انجمن مدني آمريكايي شد كه وظيفه آن كمك به مهاجران براي گذراندن آزمون گرفتن تابعيت آمريكايي است. به گفته پليس در زمان ورود اين مرد حدود 41 نفر در ساختمان حضور داشته‌اند. پليس شهربينگهمتون گفت: اين مهاجم مسلح تاكنون بيش از 4 نفر را به ضرب گلوله كشته و بيش از 12 نفر را مجروح كرده است. اما بر اساس گزارش‌هاي ديگري، تاكنون دست كم 13 نفر توسط اين گروگانگير به قتل رسيده‌اند. پليس همه منازل و اماكن پيرامون محل گروگانگيري را از سكنه تخليه و ساختمان تحت محاصره دارد. در زمان مخابره اين گزارش تصويري گروگانگيري در ساختمان انجمن مدني آمريكايي شهر بينگهمتون ادامه داشته و هنوز علت آن مشخص نشده است. 14 فروردين 88 . منبع: شبكه «سي.ان.ان» و خبرگزاري‌ها.

ماموران پليس شهر بينگهمتون و پليس ايالتي در پشت اتومبيل‌هاي خود موضع گرفته و مراقب ساختمان ساختمان انجمن مدني آمريكايي هستند كه يك مرد مسلح بيش از 40 نفر را در آن به گروگان گرفته است.

ماموران كليه منازل مسكوني و ساير اماكن از جمله دبيرستان شهر بينگهمتون در مجاورت محل گروگانگيري را از سكنه تخليه كرده‌اند.

تصوير ماموران پليس پيرامون ساختمان انجمن مدني آمريكايي. به گفته ماموران هنوز علت و انگيزه گروگانگير براي كشتار و گروگانگيري مشخص نيست.

تصوير ساختمان انجمن مدني آمريكايي در شهر بينگهمتون واقع در فاصله حدود 140 مايلي شمال غرب شهر نيويورك كه در آن بيش از 40 نفر به گروگان گرفته شده‌اند.

اعضاي خانواده و نزديكان گروگان‌ها با نگراني و از فاصله‌اي مجاز شاهد صحنه بوده و تلاش مي‌كنند از سلامت نزديكان خود باخبر شوند.

ماموران پليس و تك تيراندازان در پيرامون ساختمان انجمن مدني آمريكايي در شهر بينگهمتون موضع گرفته‌اند.

تصوير يكي از آمبولانس‌هايي كه به حال آماده باش در نزديكي محل گروگانگيري توقف كرده است. بر اساس گزارش‌هاي متناقض بين 4 تا 13 نفر توسط گروگانگير كشته شده و بيش از 12 نفر زخمي شده‌اند.