خرید شال احمدزاده: اخراج دایی عجولانه بود

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندر انزلي گفت: اگر دايي ضربه خورد و از تيم ملي اخراج شد تنها به خاطر برقرار نکردن ارتباط با خبرنگاران بود.

به گزارش ايلنا، ‌محمد احمدزاده پس از شکست مقابل استقلال اظهار داشت: فکر مي کنم اخراج دايي بسيار عجولانه بود و اگر سرمربي تيم ملي خارجي بود هيچ گاه چنين برخوردي با او نمي‌شد.

وي با جانبداري از دايي تاکيد کرد: مسوولان فدراسيون با اخراج دايي بزرگترين سرمايه فوتبال ايران را سوزاندند و براي من جالب است که آنها چطور مي‌توانند به اين آساني با مربيان داخلي چنين برخوردي داشته باشند.

سرمربي تيم ملوان افزود: بدون شک علي دايي تمام تلاش خود را انجام داد تا تيم ملي موفق باشد.

وي درباره کدورت علي دايي با برخي از بازيکنان و عدم دعوت از آنها تصريح کرد: اگر دايي مي خواست به کدورت با برخي از افراد ادامه دهد بدون شک بازيکناني نظير شيث رضايي هيچ گاه به تيم ملي دعوت نمي شدند.

احمد زاده با اشاره به شرط فدراسيون براي مربي آينده تيم ملي و حضور اين مربي در تنها سه بازي تيم ملي گفت: اگر کسي اين شرط را بپذيرد فقط براي مطرح کردن خودش است.

سرمربي تيم ملوان با انتقاد از فدراسيون فوتبال خاطرنشان ساخت: متاسفانه فدراسيون فوتبال ايران در تمام تصميم گيري‌هاي خود با هيچ يک از مربيان شاغل در ليگ مشاوره نمي‌کند.

احمد زاده در خصوص بازي مقابل استقلال نيز يادآور شد: ملوان بعد از تعطيلات فصل نتوانست عملکرد خوبي داشته باشد و يکي از اصلي‌ترين مسائلي که مانع تحقق خواسته‌هاي ما شد تعطيلي بيش از حد ليگ بود،شايد بازيکنان ما بايد هميشه در شرايط سخت قرار بگيرند تا بتوانند عملکرد خوبي داشته باشند.

وي ادامه داد: اگر اين وضعيت ادامه داشته باشد در بازي‌هاي آينده از بازيکنان جوانتر خود سود مي‌بريم.

سرمربي تيم ملوان خاطرنشان ساخت: تمام انگيزه ما موفقيت در جام حذفي است و بازيکنان خود را آماده اين بازي‌ها خواهيم کرد.