خرید شال پاختاكور شبيه تيم پرسپوليس بازي مي‌كند

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: تيم ملي اكنون به وحدت ملي نياز دارد و اجماع نظرات مربيان مي‌تواند براي صعود به جام جهاني موفقيت‌آميز باشد.

به گزارش ايسنا،‌ فيروز كريمي پس از پيروزي دو بر صفر تيمش مقابل پرسپوليس در نشست خبري بعد از اين بازي گفت: امروز نتيجه خوبي گرفتيم تا حداقل بتوانيم يكي از چهار سهميه‌ي فصل بعد ليگ قهرمانان آسيا را كسب كنيم. در مقابل تيم پرسپوليس هم فوتبال خوبي به نمايش گذاشت و فكر مي‌كنم در اين بازي در مجموع هر دو تيم يك فوتبال زيبا و تماشاگرپسندانه‌اي را انجام دادند.

وي افزود: تيم ما دريك موقعيت عالي توانست گل اول بازي را به ثمر برساند اما، روند كار پس از اين گل طوري شد كه حتي مي‌توانست نتيجه بازي مساوي شود اما بچه‌هاي صبا با هوشياري لازم توانستند اين گل را حفظ كرده و از شكافي كه در ميان بازيكنان پرسپوليس ايجاد شده بود استفاده كرده و گل دوم بازي را وارد دروازه اين تيم كنند.

وي ادامه داد: ما در نيمه دوم هم تغييرات خوبي را انجام داديم و روند بازي دو تيم به ايجاد موقعيت‌هايي روي دروازه يكديگر منتهي مي‌شد كه در نهايت صبا توانست برتري خود را حفظ كرده و پيروز ميدان باشد.

كريمي درباره‌ي صحنه پنالتي گل اول تيمش خاطر نشان كرد: فكر مي‌كنم محسن تركي (داور مسابقه) كاملا به صحنه نزديك بود و خطاي پنالتي را گرفت. دليلي نمي‌بينم كه در جايگاهم درباره داوري و گرفتن صحنه پنالتي نظر دهم.

سرمربي تيم صبا همچنين درباره ديدار بعدي تيمش در ليگ قهرمانان آسيا مقابل تيم پاختاكور ازبكستان تصريح كرد: پاختاكور تيم قدرتمندي است اما فوتبالي كاملا شبيه به تيم پرسپوليس دارد و ما به دقت اين تيم را آناليز كرده‌ايم و براي موفقيت به ميدان مي‌رويم. ما در تعطيلات عيد 16 جلسه‌ي تمريني و دو بازي تداركاتي را در برنامه داشتيم و در آستانه بازي با پرسپوليس و همين طور حضور در بربر پاختاكور آمادگي بسيار خوبي داريم.

كريمي همچنين درباره انتخاب كادرفني جديد براي تيم ملي نيز گفت: همان طور كه كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال هم گفت براي سرمربي‌گري تيم ملي با اكثر مربيان صحبت شده است و اين دليل بر روح بزرگ فدراسيون است چرا كه سعي مي‌كند براي موفقيت تيم ملي اجماعي از نظرات گرد هم آيند. كفاشيان حتي گفت سرمربي تيم ملي بايد در تصميمات مختلف خود نظرات و مشورت‌هاي ديگر مربيان ايراني را هم مي‌گرفت كه متاسفانه چنين نشد. معتقدم تيم ملي اكنون براي صعود به جام جهاني نياز به وحدت عمومي دارد و اجماع نظرات مربيان مي‌تواند براي صعود به جام جهاني موفقيت‌آميز باشد.

وي افزود: در زمان سرمربي‌گري علي دايي در تيم ملي متاسفانه ما شاهد چنين مساله‌اي نبوديم و روند تيم ملي در دوران اين مربي از اين نظر اصلا خوب نبود. دايي از مربيان مختلف ليگ كمك نخواست و تعامل خوبي با آن‌ها نداشت كه ما از اين مساله واقعا ناراحت بوديم.