خرید شال وينگادا: بازيكنان صبا بايد با اسلحه وارد مي‌شدند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيكنان صبا بايد اسلحه درمي‌آوردند تا داور اعلام خطا كند.

به گزارش فارس، وينگادا پس از باخت 2 بر صفر مقابل صبا درباره داوري محسن تركي اظهار داشت: اگر واقعا آن صحنه پنالتي بود به داور تبريك مي‌گويم. نمي‌خواهم قضاوت كنم؛ او يا آن صحنه را درست سوت زد يا غلط؛ ولي اگر پنالتي نبود همانطور كه براي ما و بازيكنان جريمه در نظر مي‌گيرند؛ بايد براي اين داور جريمه‌اي در نظر ‌بگيرند.

وي افزود: اگر اين صحنه پنالتي باشد پس تمامي صحنه‌هاي در فوتبال پنالتي است. اين يك صحنه كاملا عادي بود. داور به باقري كارت زرد نشان مي‌دهد اما از همان صحنه در قبال بازيكنان صبا به راحتي مي‌گذرد. با اين اوضاع بايد بازيكنان صبا حتما بايد اسلحه درمي‌آوردند تا داور خطاي آنها را مي‌ديد.

سرمربي پرتغالي پرسپوليس درباره روند بازي عنوان كرد: برنده تيمي است كه گل بزند. صبا در اين بازي 2 گل زد و پيروز شد. به آنها تبريگ مي‌گويم اما اگر دنبال تيمي هستيد كه هم فرصت گلزني داشت و هم اختيار مسابقه را در دست داشت آن تيم پرسپوليس است، اما اينها براي بردن كافي نيست.

وينگادا ادامه داد: در اين بازي نسبت به مسابقات قبلي خود موقعيت‌هاي خوبي ايجاد كرديم و فقط نتوانستيم از آنها استفاده كنيم. آنها هم اگر پنالتي اتفاق نمي‌افتاد نمي‌توانستند گل بزنند.
سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سئوال كه به نظر ميانه ميدان اين تيم ضعيف‌تر از صبا عمل كرد گفت: فكر نمي‌كنم ميانه ميدان تيم من ضعيف‌تر از صبا باشد. ما فقط از موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم.

وي درباره غيبت زارع و كريمي و تاثير نبود اين دو در روند تيمي پرسپوليس گفت: غيبت هر بازيكني مي‌تواند سنگين باشد اما پرسپوليس بر مبناي كار گروهي بازي مي‌كند و نبود دو بازيكن تيم را از هم نمي‌پاشد. من با هيچ بازيكني مشكل ندارم. غيبت كريمي هم به يك مسئله درون تيمي مربوط مي‌شود و دليلي ندارد آن را مطرح كنم. بدون هيچ مشكلي اين غيبت صورت گرفت و مي‌توانيد اين سئوال را از خود كريمي بپرسيد.

وينگادا درباره اينكه پرسپوليس در جدول موقعيت مناسبي ندارد اظهار داشت: من هم اين موضوع را قبول دارم اما فعلا هدف ما بازي با تيم الغرافه قطر است. در ليگ موقعيت‌مان بحراني است. درست است كه در ليگ نتيجه نگرفتيم اما قول مي‌دهم با تمام وجود اين وضع را بهبود بخشم.