خرید شال مقابل استقلال بازي شرافتمندانه‌اي انجام مي‌دهيم

سرمربي تيم فوتبال پيام مشهد گفت: در صورتي كه سقوط كرده باشيم مقابل استقلال در بازي آخر شرافتمندانه بازي مي‌كنيم.

به گزارش فارس، كاظم غياثيان پس از باخت 2 بر صفر مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: سعي داشتيم با يك امتياز اصفهان را ترك كنيم ولي شرايطي كه مدنظرمان بود را نتوانستيم پياده كنيم و 2 گلي كه ذوب‌آهن به ثمر رساند حقش بود و اگر بيشتر از اين هم گل مي‌زد حقشان بود.
وي افزود: شرايط در پايين جدول خيلي سخت شده است و حتي ابومسلم 33 امتيازي هم احتمال سقوط دارد. به خاطر همين بازي‌ها از حساسيت برخوردار است با اين حال من با صحبتي كه با مدايرن پيام داشته‌ام تا پايان فصل مي‌مانم.

سرمربي تيم پيام ادامه داد: زماني كه تيم را تحويل گرفتم 23 امتياز داشتيم تعطيلات ليگ در كارمان تأثير منفي گذاشت و شرايط تمريناتمان را به هم ريخت. اميدوارم كه كار سقوط مان به هفته آخر نكشد ولي قول مي‌دهم كه حتي اگر هفته آخر هم سقوط كرده باشيم بازي شرافتمندانه‌اي مقابل استقلال انجام دهيم تا هر تيمي كه حق واقعي قهرماني دارد به حقش برسد.

غياثيان درباره جدايي هاشمي‌نسب از اين تيم و پيوستن او به كادر فني استقلال اهواز گفت: متأسفانه آقاي شريفي، رئيس كميته انضباطي برخورد دوگانه‌اي با قوانين دارد و قوانيني كه براي افراد ضعيف‌تر وجود دارد براي افراد سرشناس‌تر وجود ندارد.