خرید شال از پيشنهاد فدراسيون به قلعه‌نويي بي‌خبرم

واعظي ضمن ابراز بي اطلاعي از پيشنهاد فدراسيون در خصوص حضور اميرقلعه‌نويي در راس کادر فني تيم ملي گفت: بنده براي حضور در مراسمي در ارتباط با فدراسيون دوچرخه سواري به کشور ژاپن سفر کرده بودم و از اين پيشنهاد بي‌خبر هستم.

امير رضا واعظي آشتياني در گفت وگو با ايلنا، افزود: به هر حال اگر چنين پيشنهادي از فدراسيون فوتبال مطرح شده باشد بايد با بررسي‌هاي لازم در اين باره تصميم‌گيري کرد و از الان نمي‌توانم در اين خصوص اظهارنظر کنم.

وي ادامه داد: البته در نهايت اميدواريم شرايطي به وجود بيايد که تيم ملي در راه رسيدن به جام جهاني در سه بازي آينده خود موفق ظاهر شود. موفقيت تيم ملي در هر شرايطي حائز اهميت است.

وي در ادامه در خصوص وضعيت مجتبي جباري که به دليل رفتارش در مسابقه برابر الاتحاد که پس از تعويض با آرش برهاني مرتکب آن شد عنوان داشت: هيچ کس حرکت جباري را تائيد نمي‌کند. ما نيز براي اينکه وضعيت نهايي اين بازيکن را مشخص کنيم هفته آينده جلسه کميته انضباطي باشگاه را تشکيل و در اين ارتباط تصميم گيري خواهيم کرد. بايد ببينيم ديگر اعضاي کميته انضباطي در خصوص مجتبي جباري چه نظري خواهند داشت تا پس از جمع بندي و بررسي نظرات تصميم نهايي را اتخاذ کنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: در مسابقات ليگ برتر و جام حذفي مدعي اصلي قهرماني هستيم و در ليگ قهرمانان آسيا نيز هنوز اميدواري بسياري داريم که در مسابقات آينده نتايج لازم را کسب کنيم و با صعود به مرحله بعدي هواداران را خوشحال کنيم.