خرید شال محرومیت در انتظار چهار ملی‌پوش فوتبال

در پی درگیری فیزیکی چهار بازیکن تیم ملی فوتبال با یکی از هواداران در پایان دیدار ایران و عربستان، این ملی‌پوشان در آستانه محرومیت از حضور در میادین فوتبال قرار گرفتند.

به گزارش مهر، بنا بر اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حسین کعبی، سیاوش اکبرپور، مهدی رحمتی و غلامرضا رضایی به دلیل برخورد غیر ورزشی، رفتار زننده و ضرب و شتم یکی از هواداران فوتبال در آستانه محرومیت از مسابقات لیگ برتر قرار گرفتند.

کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به تعطیلی بخش‌های اداری فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تصمیم‌گیری انضباطی و اجرای رای در خصوص تخلف این بازیکنان در مقطع کنونی امکانپذیر نیست. ولی روز شنبه 15 فروردین رای مقتضی این کمیته در خصوص تخلف نامبردگان اعلام و محرومیت‌های احتمالی در هفته‌های آینده اعمال خواهد شد.

تصاویر درگیری چهار ملی‌پوش فوتبال ایران روزهای گذشته از برنامه 90 و شبکه خبر پخش شد. تعدادی از تماشاگران که از شکست تیم ملی فوتبال برابر عربستان ناراحت بودند، در پایان این دیدار در تونل منتهی به در خروجی ورزشگاه شعارهایی علیه بازیکنان تیم ملی سر دادند.

در این بین یکی از این تماشاگران با سه ملی‌پوش درگیری فیزیکی پیدا کرد که منجر به مصدومیت وی از ناحیه چشم شد. رضایی، اکبرپور، کعبی و رحمتی از جمله بازیکنانی بودند که با این حامی تیم ملی در دیدار با عربستان درگیر شدند.