خرید شال دروغ سیزده پیچیده گل

شب پر از الکل ومستی که منجر به دستگیری و مجروح شدن چند تن از ستاره های انگلستان شد در نهایت با استعفای فابیو کاپلو در استانه دیدار حیاتی امشب مقابل اوکراین در ویمبلی به پایان رسید.

سایت گل دروغ سیزده خود را اینچنین شروع کرد و ادامه داد: مرد ایتالیایی در ژانویه 2008 و با هدف رساندن انگلستان به دور نهایی جام جهانی افریقای جنوبی و تبدیل سه شیرها به یک قدرت برتر جهانی هدایت انها را بدست گرفت.

وی شروع خوبی داشت و در رقابتهای مختلف بی شکست باقی ماند. اگرچه وی از گذشته مخالف فرهنگ خوردن نوشیدنی های الکلی در انگلستان بود اما شب باورنکردنی در شهر که منجر به دستگیری 7 بازیکن و جراحات جدی بر فرانک لمپاردواستیون جرارد شد به استعفای دراماتیک و غیر منتظره کاپلو ختم شد.کاپلو به نشریات گفت: کل این ماجرا مضحک است. این رسوایی برای من به عنوان مربی خفت اور است و تاثرانگیز برای مردم شما.این درستی” افتخار و نظم نیست و شما از خود می پرسید چرا موفق نمی شوید؟من نمی توانم در چنین محیط کثیفی کار کنم. من استعفایم را نوشته ام و این پایان ماجراست.

با وجود اینکه وقت خاموشی و استراحت بود بازیکنان انگلستان به طور مخفیانه از هتل تیم خارج شدند و به گشت و گذار وحشیانه در خیابانهای لندن پرداختند. انها به کلوپها و بارهای مختلفی رفتند و مقادیر زیادی مشروبات الکلی نوشیدند که نتایج رقت انگیزی داشت.قبل از به پایان رسیدن این هرج و مرج ها حدود ساعت 22:30 گرت بری توسط ماموران به اتهام دریافت رشوه اندکی قبل از اخرین مسابقه استون ویلا در پریمر لیگ دستگیر شد.اخبار ناموثق حاکی از این است که مرد اسپانیایی 48 ساله ای در لیورپول که نامش مشخص نیست در این رابطه دستگیر شده است.ماموران حتی با بکام هم وقتی در حال تحقیق بر روی پرداختهای مالیاتی نامنظم وی بودند درگیر شدند. منابع داخلی گزارش می دهند در ستونی که نوشته شده بود:” در این قسمت چیزی ننویسید.” اقای بکام نوشته بود: ” باشه” اندکی قبل از نیمه شب هنگامیکه رفتار این گروه غیر قابل کنترل شده بود پلیس شهر انها را در منتهی الیه غربی لندن محاصره
ودستگیر نمود.

دیود جیمز دروازه بان انگلیسی اولین فردی بود که حمله را شروع کرد. وی دختری را در محل بار بلند کرد و بر زمین کوبید.استوارت داونینگ در تلاش بود تا از مهلکه بگریزد ولی متاسفانه نتوانست از سد اولین مرد بگذرد.

در این هنگام وین رونی که در حال دستگیر شدن بود چند افسر را مجروح کرد و از خود خشونت به خرج داد. شوان رایت فیلیپس و کارتن کول هنگامیکه پلیس انها را به اتهام اقدامات مشکوک در کنار مغازه جواهر فروشی محاصره و دستگیر کرد بهت زده بودند.

در کنار تمام اینها دو تن از ستاره های بزرگ انگلستان صدمات جدی دیدند. هنگام حمله ناگهانی پلیس” استیون جرارد که می خواست با یک تاکسی از مهلکه فرار کند در حال دستگیری توسط یکی از افسران تعقیب کننده بود که خودش را بر روی
زمین پرت کرد و متاسفانه بر روی یک بطری شکسته فرود امد. ضایعه ای شبیه به انچه برای جان تری حدودا 10 ماه پیش درمسکو اتفاق افتاد. جرارد به شدت مصدوم شد و با پروازی اضطراری به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.

فرانک لمپارد هم بعد از دستبردی که ار یک نانوایی داشت تا کوچه تنگ و تاریکی مورد تعقیب قرار گرفت . با وجود شلیکهای متعددی که به سمت وی شد به شکل معجزه اسایی هیچ یک از این گلوله ها به ستاره تیم چلسی اصابت نکرد. وی چند دقیقه بعد بیهوش بعد از تلاشی که برای پریدن از روی فنس داشت ودر حالیکه به دیوار برخورد کرده بود پیدا شد.پزشک شخصی وی فاش کرد این اولین باری نیست که لمپارد از چنین حوادثی صدمه می بیند.

کاپلو که با پیشنهاد ادریانو گالیانی نایب رییس میلان برای قبول هدایت این تیم در فصل اتی روبرو است با حسرت گفت:” من به خاطر انها سر افکنده هستم. گالیانی می گوید :” وقتی من این اخبار را شنیدم با فابیو تماس گرفتم تا ببینم در چه وضعیتی است؟ وی بسیار قوی است و با مدیریتش خیلی خوب این اتفاق تراژیک را پشت سر خواهد ذاشت. در میلان ما یک خانواده هستیم. من از فابیو دعوت کردم تا به خانه اش بازگردد و ما در این تابستان وی را به جایی که تعلق دارد بازخواهیم گرداند. با کاپلو میلان بار دیگر بزرگی خواهد کرد. ما باید پل اسکولز-سامی هیپیا- مارکو بالوتا-سیلوینیو-فابیو کاناوارو وخیلی های دیگر را بخریم. شاید دیدیه دروگبا و امانوئل ادبایور و یا هر دو.

در انگلستان مقامات به سرعت در حال جبران خسارتی که دیروز وارد شد تا قبل از مسابقه امشب هستند.

کوین کیگان که شب گذشته از مدیریت نیوکاسل یونایتد صرف نظر کرده بودبعد از جدایی سال 2000 به عنوان مربی تیم ملی اعلام شد. باورش سخت است اما وی قراردادی 17 ساله به ارزش 136 میلیون یورو منعقد کرده است. مصدومان و دستگیر شده ها باعث شده اند دست کوین کیگان برای بازی امشب مقابل اوکراین خالی باشد.

گزارشها حاکی از این است که وی می خواهد از جاستین هیوت – لی کاتر مول- دیوید ناجنت- دین وینداس و شولا امئوبی به عنوان یاران جایگزین استفاده کند. وی می خواهد 2-3-5 و به شکل کاملا هجومی بازی کند.

شرط بندان سراسر جهان شانس انگلستان برای قهرمانی جام جها نی 1 از 639/274/850/7 میدانند. در حالیکه قبلا انگلستان را ازشانسهای اصلی فتح جام ژول ریمه در افریقای جنوبی می پنداشتند. مربی پیشین انگلستان استیو مک لارن از این تغییر مشعوف است. وی گفت: من فکر می کنم دیگر وقتش بود که یک مرد انگلیسی سکان هدایت تیم ملی را بدست گیرد. این یارو فابیو نمی دانست ما واقعا چه چیزی می خواهیم. شما می دانید که ما فاتح چمپیونز لیگ هستیم. من فکر می کنم وی نمی دانست چگونه باید چنین تیم بزرگی را هدایت کند. شاید وی کمی رعب اور بود. من نهایت اطمینان را در کوین می بینم. او مردی است که از مبارزه شانه خالی نمی کند. کوین می تواند مایه بزرگی دوباره ما باشد.

ما بهترین بازیکنان جهان را داریم و حالا وقتش است که ما این حرف را در عمل ثابت کنیم.سال اینده سال ما است. فقط کمی صبر کنید.

و در پایان من آرزو می کنم که تمام خوانندگان سیزده به در شادی داشته باشند!