خرید شال کارلوس در آرزوی بازگشت به برنابئو

در حالی که ممکن است در آغاز فصل جدید رقابتهای لالیگا، تغییر و تحولات فراوانی در تیم مادریدی شاهد باشیم.، روبرتو کارلوس، ستاره برزیلی باشگاه فنرباغچه اعلام کرده که در صورتی که از او بخواهند تا مجددا به پایتخت اسپانیا بازگردد، یک لحظه هم درنگ نمی کند.
او در گفت و گویی با Antena 3  گفت:« من از نظر فیزیکی بسیار قوی هستم و هنوز انگیزه های زیادی دارم. اگر شرایط برای بازگشتم به رئال فراهم شود، درنگ نخواهم کرد.وقتی شنیدم که فلورنتینو پرس ممکن است به سمت ریاست باشگاه مادریدی برسد و امکان بازگشت من وجود دارد، هر لحظه آماده ام. در صورتی که پرس بازگردد، بسیار خوب خواهد بود. البته اگر خوان اونیوا نیز در انتخابات شرکت کند، خوشحال خواهم شد.»
کارلوس همیشه رامون کالدرون و میاتوویچ را مورد انتقاد قرار داده و آنها را مقصر اصلی جدایی اش از تیم مادریدی می داند:« زمانی که من باشگاه مادریدی را ترک کردم، گفتم که این باشگاه برای کسانی که در صدر مدیریت آن هستند بیش از حد بزرگ است و گفته هایم ثابت شد. می بایست همه دنیا به باشگاه مادریدی احترام بگذارند، چرا که در صورتی که تنها اندکی از این احترام کاسته شود، تیم رو به نابودی خواهد رفت. بسیار خوب می شود که بتوانم مجددابه مادرید، به برنابئو و به فوتبال اسپانیا بازگردم.»
او در پایان با تحسین عملکرد تیم ملی اسپانیا گفت:« آنها تیمی هستند که در بالاترین سطح توپ می زنند وبازیکنان آنها تاریخ ساز خواهند شد. به نظر من اسپانیا درحال حاضر برترین تیم دنیاست.»