خرید شال كسي نمي تواند جاي خالي ندود را پر كند

مربيان سابق چلسي دوست ندارند با ديگر سر يك ميز بنشينند و اختلاف ها را كنار بگذارند.

به گزارش ايسنا، تنها9 بازي تا انتهاي فصل جاري رقابت هاي سري A مانده است و يکي از آن بازي‌ها ديدار يوونتوس و اينتر در تورين در ماه آينده خواهد بود. مورينيو در طول فصل با حرف‌هايش خشم بسياري از مربي‌ها، از جمله رانيري را برانگيخته است.

مربي يووه در گفت وگو با روزنامه “لا استامپا” عنوان كرد، دوست ندارد با «مورينيو» غذا بخورد. او گفت: «نه، هرگز با او سر يک ميز نخواهم نشست. البته حرف‌هاي او را فراموش کرده‌ام. روشن است که مساله مهمي هم نبود. مورينيو استخدام شده بود تا ليگ قهرمانان را فتح کند چون اينتر پيش از او هم قهرمان سري A مي‌شد.»

مورينيو و تيمش بخت زيادي براي فتح اسکودتو دارند ولي رانيري هم مي‌گويد که تيمش تا آخرين نفس خواهد جنگيد: «هميشه گفته‌ام که هدف تيم ما اين است که در هر بازي نهايت استفاده را ببريم و سپس ببينيم، چه مي‌شود.»

يکي از نخستين هدف هاي يووه براي فصل آينده به خدمت گرفتن بازيکني براي جانشيني پاول ندود خواهد بود. رانيري مي‌گويد که سران “بانوي پير فوتبال اروپا” منابع لازم براي خريد بازيکنان جديد را دارند ولي با اين حال او تنها بر اساس سياست‌هاي باشگاه خرج خواهد کرد: «به فردي نياز داريم که در پروژه ي يووه بگنجد. همه بحران اقتصادي را حس مي‌کنند و ما بايد با بازيکنان فعلي به پيش برويم. يک قهرمان تيم ما را ترک مي‌کند و بايد با يک قهرمان ديگر جايش را پر کنيم. البته کسي نمي‌تواند جاي ندود را بگيرد، ولي ما سعي مان را انجام مي‌دهيم.»