خرید شال روسی 40 میلیون یورو می‌ارزد

بعد از گزارش‌‌هایی مبنی بر علاقه اینتر به خرید جوزپه روسی، ستاره ویارئال، مدیر برنامه‌های او اعلام کرد که این بازیکن متولد ایالت نیوجرسی آمریکا 40 میلیون یورو قیمت دارد.
 
او به Gr Parlamento گفته است: «پارسال ویارئال پیشنهاد 20 میلیون یورویی را رد کرد. او در قرارداد خود بندی دارد که طبق آن با پرداخت 40 میلیون یورو می‌تواند تیم را ترک کند و به همین دلیل ارزش او به 40 میلیون یورو نزدیک‌تر است تا 20 میلیون یورو.»
 
این ستاره 22 ساله در دو فصل اخیر با پیراهن زیردریایی‌های زرد درخشیده و مارچلو لیپی هم او را برای تیم ملی ایتالیا در نظر گرفته است. 
 
جوزپه روسی، مهاجم ایتالیا امیدوار است که در مقابل ایرلند بازی کند و می‌گوید در صورتی که به ترکیب ثابت راه نیافت ناراحت نخواهد شد. شایعات در ایتالیا حاکی از آن است که این ستاره ویارئال در مقابل ایرلند در ترکیب اصلی قرار دارد.
 
به گزارش گل، روسی به این بازی مثل هر بازی دیگری می‌نگرد و به خوبی از اعتقاد مربی تیم به خودش آگاه است. او به کوریره دلوسپورت گفته است: «نمی‌دانم بازی خواهم کرد یا نه. در هر حال، لیپی اعتماد بسیاری به من دارد و من پا به زمین خواهم گذاشت تا کارهایی را انجام دهم که بلدم. به نظر من این کار درستی است.»
 
مهاجم سابق منچستر یونایتد و پارما از زندگی در اسپانیا راضی است ولی گفته می‌شود که او به سری A برخواهد گشت. روسی نگران این نیست که در ایتالیا بازی نمی‌کند و تاکید دارد از حضور در لالیگا خوشحال است: «نمی‌دانم چرا در باشگاهی ایتالیایی عضو نیستم، ولی این تقصیر من نیست. باشگا‌ه‌ها بازیکنان خود را انتخاب می‌کنند و من جای خود را در اسپانیا یافتم.»