خرید شال ناکامورا: هنوز کار تمام نشده

ممکن است ژاپن با یک پیروزی دیگر صعودش را به جام جهانی 100 درصد کند اما شونسوکه ناکامورا می گوید هنوز برای در رقابت ماندن نیاز به تلاش بیشتری است.

به گزارش وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، بعد از تساوی بدون گل نیمه اول هافبک سلتیک از روی یک ضربه کاشته و در دقیقه دوم نیمه دوم دروازه بحرین را باز کرد تا میزبان با همین گل 1-0 برنده شود.

ژاپن اینک 11 امتیازی است و در صدر جدول گروه A قرار دارد. استرالیا با یک امتیاز تیم دوم است و ازبکستان، بحرین و قطر هر سه با چهار امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

ناکامورا می گوید : ” هنوز فکر نمی کنم که ما صعود کرده ایم و کار تمام نشده است. هنوز کارهای زیادی باید انجام بدهیم و در بازیهای بعدی موفق کار کنیم. باید به جایی برسیم که بدون نگاه کردن به هم پاس بدهیم. بازی با بحرین سخت بود و سه امتیاز را با چنگ و دندان بدست آوردیم”.

” ما زمان مربیگری زیکو با تیم هایی مانند آرژانتین و آلمان بازی کردیم . امیدوارم بازهم بتوانیم چنین بازیهایی انجام دهیم”.

تاکشی اوکادا مربی ژاپن هم گفت : ” هنوز چیزی بدست نیاورده ایم. باید کیفیت کار بازیکنان را بالاتر بیاوریم تا قوی تر کار کنیم”.