خرید شال افشارزاده: با انصراف مخالفت کرديم

دبيرکل کميته ملي المپيک گفت: با انصراف روساي فدراسيون‌هاي رزمي کشورمان که با ارسال نامه‌اي به کميته ملي المپيک خواستار عدم حضور در اولين دوره بازي‌هاي آسيايي ورزش‌هاي رزمي شده بودند، مخالفت کرديم.

به گزارش ايلنا، “بهرام افشارزاده” ضمن بيان اين مطلب افزود: پس از ارسال اين نامه به کميته ملي المپيک جلساتي را با روساي فدراسيون‌هاي رزمي کشورمان برگزار کرديم که بنا شد به غير از رشته‌هاي کيک بوکسينگ و کاراته در بخش دختران، بقيه رشته‌ها در بازي‌هاي آسيايي ورزش‌‌هاي رزمي شرکت کنند.

وي خاطرنشان کرد: در نامه‌اي که از سوي روساي فدراسيون‌ها به ما ارسال شد دلايل انصراف فدراسيون‌ها، دخالت افراد غير ورزشي در امور ورزش، بحث دو شغله‌هاي ورزشي و همچنين حفظ آبرو و اعتبار جامعه ورزش‌هاي رزمي در سطح بين‌الملل اعلام شده بود.

افشار زاده ادامه داد: اما با توجه به اينکه چهره ورزش ايران در بخش بين‌المللي ضربه نخورد، فعلا بحث‌هاي پيش آمده ميان روساي فدراسيون‌ها کنار گذاشته شده و تمام انرژي خود را براي کسب قهرماني در اولين دوره بازي‌هاي آسيايي ورزش‌هاي رزمي گذاشته‌ايم.

وي در عين حال يادآور شد که تيم‌هاي تکواندو، کاراته، ووشو، موي تاي، جوجيتسو، کوراش و جودو سوم ارديبهشت ماه راهي تايلند مي‌شوند.

افشارزاده گفت: اسامي نهايي شرکت کنندگان در اين دوره از مسابقات پانزدهم فروردين ماه اعلام مي‌شود.

بر اساس اين گزارش، نخستين دوره بازي‌هاي آسيايي ورزش‌هاي رزمي، ارديبهشت ماه سال جاري در شهر بانکوک پايتخت تايلند برگزار مي‌شود.