خرید شال آغاز مجدد اردوي ملي‏پوشان كاراته و تكواندو

نخستين مرحله‌ از اردوهاي آماده‌سازي تيم‌هاي ملي كاراته و تكواندو در سال 88، از صبح امروز(سه‌شنبه) در مجموعه‌ي ورزشي آزادي تهران آغاز شد.

به گزارش ايسنا، برخلاف آن‌چه كه در آخرين روزهاي سال گذشته درنامه‌اي با امضاي روساي فدراسيون‌هاي رزمي مبني بر انصراف از اعزام به مسابقات المپيك هنرهاي رزمي تايلند به دبير كل كميته‌ي ملي المپيك اعلام شده بود، دور جديد اردوهاي آماده‌سازي تيم‌هاي ملي كاراته و تكواندو، از امروز در مجموعه ورزشي آزادي تهران آغاز شد و تا زمان اعزام به اين مسابقات در ارديبهشت ماه سال جاري، ادامه خواهد داشت.

در اين رابطه، سرمربي تيم ملي تكواندو به ايسنا گفت: با توجه به اين‌كه مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا و هم‌چنين رقابت‌هاي بين‌المللي تكواندوي جام فجر از 18 تا 23 فروردين برگزار مي‌شود، به همين دليل ملي‌پوشاني كه در تركيب تيم‌هاي باشگاهي دانشگاه آزاد، جوانه و نفت اهواز به عنوان تيم‌هاي حاضر در جام باشگاه‌ها حضور دارند، با هماهنگي قبلي در اين مرحله از تمرينات حضور ندارند و تمرينات تيم ملي تكواندو با حضور 14 تكواندوكار پي‌گيري مي‌شود.

رضا مهماندوست با بيان اين‌كه رجلي، نصر آزاداني، باقري معتمد، غلامزاده، عبداللهي و نادريان به عنوان چهره‌هاي سرشناس حاضر در اين تمرينات هستند، درباره‌ي وضعيت آمادگي ملي‌پوشان خاطرنشان كرد: صبح امروز دوي استقامت در دستور كار ملي‌پوشان قرار داشت و پس از آن تمرين با وزنه انجام شد كه در مجموع از آمادگي جسماني تكواندوكاران رضايت دارم.

بر اساس اين گزارش، اردوي آماده‌سازي تيم ملي كاراته نيز با حضور نفرات اعزامي به مسابقات تايلند در سالن رزمي خوابگاه شماره 2 آزادي آغاز شده است.

مدير تيم‌هاي ملي كاراته با اعلام اين خبر گفت: هيچ كاراته‌كايي از جمع نفرات اردونشين حذف نشده و با هدف در اختيار داشتن حريفان تمريني، اين نفرات را در اردوها حفظ كرده‌ايم.

محمود آرين‌خو با بيان اين‌كه در 67- كيلوگرم پس از عدم حضور ابراهيم حسن‌بيگي در اردو، فرهاد غلامي جايگزين اين ملي‌پوش شد، تصريح كرد: غلامي به دليل مشكل صدور پاسپورت از جمع نفرات اعزامي خط خورده و شفاهي در اين وزن جايگزين كرديم.

بر اساس اين گزارش، علاوه بر شفاهي، سعيد فرخي (75- كيلوگرم)، فرزاد عباس‌زاده (84- كيلوگرم) و علي اسدي (84+ كيلوگرم) چهار ملي‌پوش كاراته هستند كه در مسابقات هنرهاي رزمي تايلند به روي تاتامي خواهند رفت.