خرید شال نرخ‌ جديد آژانس‌ها اعلام شد

سخنگوي اتحاديه موسسات اتومبيل كرايه تهران اعلام كرد: نرخ‌هاي جديد آژانس‌ها اعلام شده و ارائه نكردن خدمات به مردم در ايام عيد نوروز از سوي آژانس‌ها تخلف است.

فرهاد حداديان در گفت‌وگو با ايسنا، با ابراز اميدواري از اين‌كه ابلاغ نرخ‌هاي جديد بتواند جلوي قانون‌شكني‌ها را بگيرد، اظهار كرد: هزار تومان ورودي و دقيقه‌اي 50 تومان در روز و 55 تومان در شب به عنوان نرخ جديد آژانس‌ها اعلام شده است. همچنين مقاصد دورتر در استان تهران به صورت مسافتي محاسبه مي‌شوند كه نرخ‌ آن‌ هر كيلومتر 1200 ريال است. البته نرخ آژانس براي محدوده خارج از تهران توافقي است.

سخنگوي اتحاديه موسسات اتومبيل كرايه تهران خاطرنشان كرد: آژانس‌ها در ايام عيد نوروز موظف به ارائه خدمات به مردم هستند و در صورتي كه آژانسي از ارائه خدمات به صورت مكرر به بهانه نداشتن راننده خودداري كرد، مردم مي‌توانند به شماره 6241005-0935 پيامك بزنند.

حداديان تاكيد كرد: تمام موسسات اتومبيل كرايه تهران موظف به رعايت اين نرخ‌ها هستند و اگر مردم تخلفات را به ما گزارش كنند، گشت‌هاي سيار اتحاديه كه در ايام عيد نوروز فعال هستند، سريعا با آژانس‌هاي متخلف برخورد خواهند كرد.