خرید شال رونالدو، کليد پيروزي در انتخابات رئال

در آستانه انتخابات هيات مديره باشگاه رئال، فلورنتينو پرس، يکي از نامزدها و رئيس اسبق باشگاه قصد دارد سياستي را که در سال 2000 اتخاذ کرد را در انتخابات بکار ببرد.

به گزارش ايسنا، پرس در انتخابات سال 2000 با قول جذب لوئيس فيگو رياست باشگاه را از آن خود کرد.اما اين بار او قبل از انتخابش قول جذب کريستيانو رونالدو، کاکا و استيون جرارد را داده است. سر الکس فرگوسن، سرمربي منچستر يونايتد فصل گذشته با امضاي توافق نامه اي رسما اعلام کرد ،اگر رونالدو بخواهد اولدترافورد را در پايان فصل ترک کند مانع او نشود.

گفته مي شود آنخل سانچس که بين سالهاي 2000 تا 2006 معاون پرس رئيس وقت رئال بود رابطه نزديکي با ژرژ مندس ، مدير برنامه هاي رونالدو دارد و مي تواند او را متقاعد کند که رونالدو فصل بعد پيراهن سفيدپوشان مادريدي را بر تن کند.در صورت عقد اين قرارداد رونالدو دستمزد سالانه اي بالغ بر 12 ميليون يورو دريافت خواهد کرد و مندس نيز 8.5 ميليون يورو به عنوان کميسيون مي گيرد.مبلغ اين انتقال در حدود 80 ميليون يورو خواهد بود.

اين در حالي است که ائوخنيو مارتينس براوو، ديگر نامزد انتخابات رئال نظر کاملا متفاوتي دارد و معتقد است در صورتي که در انتخابات پيروز شود 80 ميليون يورو را جور ديگري هزينه مي کند. مارتينس براوو در گفتگو با روزنامه AS مي گويد:”من بيشتر به جوانان ميدان خواهم داد و اين مبلغ را براي چندين بازيکن جوان آينده دار هزينه مي کنم و اعتقادي به جمع کردن ستارگان فوتبال دنيا در رئال ندارم.”