خرید شال اسامی بازیکنان تیم ملی فوتسال

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، اسامی اعضای تیم ملی فوتسال برای بازی دوستانه مقابل برزیل را اعلام كرد.

حسین شمس، امروز در گفتگو با شبكه خبر، گفت: جواد اصغری مقدم، محمد هاشم زاده، علی اصغر حسن زاده، مرتضی عظیمایی، محمد طاهری، محمد كشاورز، مجید لطیفی، وحید شمسایی، مصطفی طیبی، حمیدرضا ابراری نیا، مصطفی نظری، محمد گلزاده، مجید تیكدری نژاد و حسین سلطانی، افرادی هستند كه برای دو بازی دوستانه مقابل برزیل انتخاب شده اند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران افزود: این فهرست، فقط یك تغییر در مقایسه با بازی مقابل اسلوونی كه روزهای 24 و 25 اسفند برگزار شد، دارد و آن هم دعوت از جواد اصغری مقدم به جای ابراهیم مسعودی است.

شمس، درباره تغییر فهرست اسامی تیم ملی افزود: باید به برخی از بازیكنان كه توانایی بازی را داشته اند، میدان دهیم و این تغییر، فقط برای میدان دادن به بازیكنان جدید است و علت دیگری ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال، در ادامه درباره آماده شدن تیم برای دیدار با برزیل گفت: تمرین های تیم ملّی ایران برای بازی مقابل برزیل، از دوم فروردین آغاز می شود و تیم ملّی ایران هفتم فروردین برای بازی مقابل برزیل تهران را ترك خواهد كرد.

شمس گفت: تیم ملّی ایران، نهم و دهم فروردین، دو بازی دوستانه مقابل تیم ملّی برزیل برگزار خواهد كرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال كشورمان، درباره بازی دوستانه تیم ملی ایران برابر اسلوونی هم گفت: تنها بازی دوستانه ایران برابر اسلوونی در سال 2007 بود كه در گرند پریكس (جایزه بزرگ) برزیل، 4 بر 2 به این تیم باخته بودیم.

شمس، با اشاره به میزبانی اسلوونی در دو بازی اخیر و همچنین مشكلات داوری این بازی ها گفت: اعضای تیم به خوبی بازی كردند و در بازی نخست، پیروز شدیم و در بازی دوم هم در حالی كه 2 بر یك پیش بودیم، دروازه بان تیم ملی مصدوم شد و اعضای تیم اسلوونی هم رعایت بازی جوانمردانه نكردند و با این روش، بازی را به تساوی كشاندند.

سرمربی تیم فوتسال، نتایج به دست آمده برای تیم ملی ایران در دو دیدار دوستانه با اسلوونی را خوب ارزیابی كرد و گفت: این نتایج از آن جهت خوب بود كه تیم ملی ایران، چند ماهی است از رقابت ها دور است.

شمس همچنین از برنامه های سال 88 تیم ملی فوتسال سخن گفت و اعلام كرد: تیم ملّی ایران، 31 خرداد (88) در رقابت های گرند پریكس برزیل كه با حضور 16 تیم برتر دنیا برگزار می شود، شركت خواهد كرد.

مدرس بین المللی فوتسال فیفا گفت: بلافاصله پس از بازگشت از برزیل، در یك كلاس آموزشی در اردن شركت خواهم كرد و 24 خرداد به یمن خواهم رفت و مرداد هم به كانبرا در استرالیا خواهم رفت.