خرید شال بسکتبال صبا مهر،حريف را در زمين اختصاصي اش شکست داد

تيم بسکتبال صبا مهر کشورمان در چارچوب بازيهاي بسکتبال باشگاههاي غرب آسيا عصر سه شنبه/27 اسفند ماه/ در امان به مصاف تيم زين اردن رفت و اين تيم را با نتيجه 88 بر 86 شکست داد .

“حسين قره گوزلو” مربي تيم بسکتبال صبا مهر در گفت و گو با ايرنا در امان پايتخت اردن، درباره بازي اين تيم با تيم زين گفت: بازي بسيار سختي بود اما بازيکنان ما توانستند حريف را در خانه و زمين اختصاصي اش شکست دهند.

وي ادامه داد: تيم صبا مهر به منظور دفاع از عنوان قهرماني خود در اين رقابتها حضور دارد و تلاش خواهد کرد ضمن ارايه بازيهاي زيبا و قابل قبول ، امکان حضور در رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا را کسب کند.

تيم بسکتبال صبا مهر با اين پيروزي به مرحله دوم (يک چهارم نهايي ) اين مسابقات راه يافته و ساعت 15 امروز/ چهارشنبه / با تيم بسکتبال المتحد لبنان بازي مي کند.

تيم صبا مهر (صبا باتري سابق) عنوان قهرماني دو دوره قبل اين رقابتها را در کارنامه خود دارد.
در اين مسابقات که تا اول فرودين ماه ادامه دارد ، 10 تيم از کشورهاي ايران، سوريه، اردن،
عراق، يمن و لبنان شرکت دارند.

تيم‌هاي بسکتبال “صبا مهر” و “مهرام” نمايندگان باشگاههاي ايران در اين رقابت‌ها هستند که از روز چهارشنبه هفته گذشته وارد شهر امان شده اند.

“ورژ آبکاريان” و “رضا آذرآفزا” دو داور بين المللي بسکتبال ايران نيز براي قضاوت در مسابقات بسکتبال باشگاه‌هاي غرب آسيا در اردن انتخاب شدند.هر يک از آنان تاکنون دو بازي را داوري کرده اند.