خرید شال كريستانو رونالدو: مادرم خواب شكست 4 بر يك را ديده بود

بازيكن تيم فوتبال منچستريونايتد گفت: پيش از رويارويي با تيم ليورپول مي دانستم كه 4 بر يك شكست مي خوريم زيرا مادرم خواب اين باخت را ديده بود.

به گزارش فارس و به نقل از روزنامه اكسپرس، كريستانو رونالدو اظهار داشت: هيچ وقت نتايج بازي ها را پيش بيني نمي كنم اما قبل از بازي روز شنبه با ليورپول نتيجه بازي را مي دانستم.

وي افزود: البته من نتيجه اين بازي پيش بيني نكردم. حتي خواب آن را هم نديدم، بلكه مادرم خواب آن را شب قبل از بازي ديده بود.

اين بازيكن پرتغالي ادامه داد: مادرم هميشه قبل از مسابقات مهم با صحبت با من‌ سعي مي كند از لحاظ روحي مرا مورد حمايت قرار دهد اما اين مرتبه اين كار را نكرد. او به من گفت با نتيجه 4 بر يك از ليورپول شكست مي خوريم.

رونالدو عنوان كرد: دفعات قبل من و مادرم هميشه تلفني با هم حرف مي زديم اما اين مرتبه او چنين نكرد. مادرم براي سفر به انگليس‌ آمد و ميهمان من در منچستر بود. او به ورزشگاه اولدترافورد آمد تا شاهد تحقق خواب و روياي اش شود.

تيم منچستريونايتد در بازي روز شنبه با ليورپول در ورزشگاه خانگي خود با نتيجه 4 بر يك مغلوب ليورپول شد. با اين حال همچنان با 65 امتياز در صدر جدول باقي ماند.