خرید شال زانوي «علي حسيني» آب آورد

مدير تيم‌هاي ملي وزنه‌برداري ايران با اظهار رضايت از وضعيت اعضاي حاضر در اردو گفت: همه‌ي تيم‌ها در شرايط خوبي قرار دارند و بدون وقفه حتي در روز سال نو هم تمرين مي‌كنيم.

حسين رضازاده؛ سرمربي و مدير تيم‌هاي ملي وزنه‌برداري در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: ما همه‌ي اين روزها را در اردو خواهيم ماند. تنها متاهل‌هاي تهراني شب عيد به خانه مي‌روند و هرچه سريع‌تر بايد به اردو بازگردند. به هر حال با توجه به اينكه مسابقه‌هاي آسيايي نزديك است، اردوها و تمرين‌ها را بدون وقفه ادامه مي‌دهيم.

وي درمورد انتخاب نفرات نهايي تيم ملي بزرگسالان براي رقابت‌هاي آسيايي گفت: ما اكنون 12 بزرگسال را در اردو داريم كه اسامي همه‌ي آنها را براي حضور در قزاقستان اعلام كرده‌ايم؛ اما، هشت نفر از بهترين‌هاي آنها به رقابت‌هاي آسيايي اعزام مي‌شوند.

رضازاده درمورد علي حسيني هم خاطرنشان كرد: به هر حال علي حسيني از بهترين وزنه‌برداران ما است كه شانس زيادي براي كسب مدال طلاي آسيا دارد. او براي حضور در رقابت‌هاي ليگ فشار زيادي به خودش آورده بود. پيش از اين كه به كربلا برود عكس MRI از زانويش گرفتيم و در اين مدت خودم پيگير كارهاي پزشكي‌اش بودم. دكتر باقرزاده به عنوان يك متخصص نظر داده كه زانوي او آب آورده و از نظر من بايد در اردو تمرين‌هاي ويژه انجام دهد.

وي ادامه داد: سلامت او از هر چيزي مهمتر است و خودم به شخصه در شرايطي كه او خارج از ايران بود، پيگير كارهايش بودم. از روز 27 اسفند هم از او خواسته‌ام كه وارد اردو شود تا بتوانيم براي حضور در رقابت‌هاي قهرماني آسيا از او استفاده كنيم. به طور حتم او يكي از بهترين گزينه‌هاي ما براي رقابت‌هاي آسيايي است.

مدير تيم‌هاي ملي وزنه‌برداري در ارتباط با احتمال تغيير و تحول در كادر فني در سال آتي گفت: اكنون ما كادرفني شلوغي داريم كه براي تيم‌هاي نوجوانان، جوانان و بزرگسالان كار مي‌كنند. حسين توكلي هم به تازگي به جمع مربيان تيم‌هاي پايه اضافه شده است. در زمينه مربيان داخلي و حتي خارجي فكر نمي‌كنم كسي به كادر فني اضافه شود. البته اعلام شده كه محمدعلي فلاحتي‌نژاد هم به عنوان مشاور در تيم ملي باشد كه هنوز اين مساله مشخص نيست.