خرید شال استقلال اعتراض خود را به فدراسيون فوتبال ارائه كند

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: باشگاه استقلال اگر به داوري اعتراض دارد اين مسئله را به ما بگويد تا به AFC منعكس كنيم.

علي كفاشيان در گفت و گو با فارس در مورد اعتراض امير قلعه نويي به داور ژاپني مسابقه با الاتحاد عنوان كرد: مربيان نبايد به داور معترض باشند و اگر اعتراضي هم نسبت به نحوه قضاوت داور دارند آن را به فدراسيون ارائه كنند تا ما هم اين اعتراض به اطلاع AFC برسانيم و در ارزيابي ها ترتيب اثر داده شود. اين مسئله هم در رقابت هاي داخلي بايد مدنظر باشد و هم در رقابت هاي خارجي. اصولا مربيان نبايد به داوران اعتراض كنند.

وي در مورد نامه 4 باشگاه ليگ برتري براي دعوت نشدن بازيكنان به تيم ملي گفت: آنها خودشان مي دانند اولويت با تيم ملي است و مسابقات باشگاهي همواره برگزار مي شود. بايد به فكر منافع تيم ملي بود و به آن كمك كرد. همه بايد به تيم ملي كمك كنند تا از اين مرحله به سلامت عبور كند.

كفاشيان در ديدار با سنگال يادآور شد: اگر اتفاق خاصي پيش نيايد اين مسابقه صددرصد برگزار خواهد شد.

وي در مورد احتمال دعوت علي كريمي به تيم ملي براي ديدار با عربستان گفت: اين مسئله مربوط به كادر فني است اما من شنيده ام اين بازيكن مصدوم است.

رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينكه كريمي در ديدار با الشارجه به ميدان رفت تصريح كرد: او در آن مسابقه خوب هم بازي كرد با اين حال اين مسئله به تشخيص كادر فني باز مي گردد. شايد كادر فني تصور مي كرده امكان دارد اين بازيكن مجددا دچار آسيب ديدگي شود. به هر حال در موارد فني ما دخالت نمي كنيم.

كفاشيان در مورد اينكه برخي از دلالان دستگير شده به گفته برخي رسانه ها در نتايج ليگ برتر در دوره هاي گذشته تغيير ايجاد مي كردند گفت: در اين مورد زياد اطلاعي ندارم و وارد اين بحث نمي شوم.