خرید شال پیروانی:هیچ بازیکنی خط نمی خورد

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان ضمن رد خبر خط خوردن بازیکنان این تیم در پایان تمرین امروز گفت: ما هیچ بازیکنی را خط نزده ایم بلکه عملکرد بازیکنان را در این اردو زیر نظر گرفتیم.

غلامحسین پیروانی در گفتگو با مهر در مورد آخرین وضعیت تمرینات این تیم گفت: ما از روز نوزدهم 10 جلسه تمرین داشتیم و 35 بازیکن را به طور کامل زیر نظر گرفتیم و نقاط ضعف و قوت آنها را به طور کامل ارزیابی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال امید افزود: از هفتم اردیبهشت 35 بازیکن جدید را به اردوی تیم امید دعوت می کنیم و آنها را هم به همین صورت مورد ارزیابی قرار می دهیم تا از مجموع دو تیم 30 بازیکن نهایی را انتخاب کنیم.

پیروانی اضافه کرد: هیچ بازیکنی امروز خط نخورده و لزومی ندارد که این کار را بکنیم و شاید بازیکنان جدیدی که می آیند از این بازیکنان ضعیف تر باشند.

وی خاطرنشان کرد: البته بازیکنانی که در لیگ بازی می کنند ناامید نشوند ما تمام تلاشمان این است که حق کسی را ناحق نکنیم زیرا در این صورت شرایط بدی را پیش رو خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد اردوهای این تیم اظهار داشت: حضور در تورنمنت اندونزی در دستور کار است و آقای تاج در این خصوص اقدامات لازم را انجام می دهد. قرار است برنامه ریزی در خصوص تورنمنت هنگ کنگ و دیدار با امید مکزیک در خردادماه صورت گیرد و امیدواریم که تمام این بازیها برگزار شود.

پیروانی تاکید کرد: تا هفتم اردیبهشت ماه بیشتر در اختیار تیم مقاومت نیستم آنها تیمی با نام یک شهید هستند و امیدوارم مسئولان کسی را بگذارند که دلش برای تیم بسوزد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا برای انتخاب مربی آینده با مدیرعامل باشگاه مقاومت مشورت خواهد نمود تاکید کرد: آقای جعفری مدیرعامل من نبود بلکه برادرم بود. ما در این 10 سال با درایت ایشان موفقیت های زیادی را کسب کردیم و اگر نیاز به راهنمایی باشد دریغ نخواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد تیم بزرگسالان نیز گفت: آنها تیم خوبی هستند و از خدا خواسته ام اول به خاطر فوتبال ملی و دوم به خاطر ایرانی بودن و سوم برای علی دایی که شناسنامه فوتبال ایران است این تیم بتواند موفق شود. موفقیت دایی موفقیت فوتبال ایران است و جواب خوبی به منتقدانی خواهد داد که اعتقاد دارند مربی خارجی بهتر از مربی ایرانی است.

پیروانی در پایان با بیان اینکه باید این تیم به جام جهانی صعود کند در خصوص این که آیا حاضر است به علی دایی مشورت بدهد زیرا شناخت خوبی از اکثر بازیکنان حاضر در تیم ملی دارد گفت: من در خدمت دایی هستم و هر کمکی که بخواهد در اختیار ایشان قرار می دهم هرچند ایشان استاد من هستم.