خرید شال سرمربی تیم ملی کنیا:لژیونرهایم را به ایران نیاورده ام

تونی هی با بیان اینکه تنها دو هفته از حضورش در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال کنیا می گذارد گفت: امیدوارم در دیدار با ایران نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم ملی فوتبال کنیا در حاشیه تمرین عصر امروز این تیم که در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی برگزار شد در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: ابتدا از مسئولان فوتبال ایران تشکر می کنم که برای برگزاری این دیدار دوستانه و تدارکاتی از ما دعوت کردند و تا اینجای کار هم پذیرایی ایده الی از ما داشته اند.

تونی هی ادامه داد: ما در رقابتهای مقدماتی جام جهانی باید به مصاف تیم ملی تونس برویم و دیدار با ایران کمک خوبی به ما خواهد کرد تا بتوانیم قدرت بازیکنانمان را محک بزنیم.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا با تیم اصلی کنیا به تهران سفر کرده اند گفت: قطعا همین طور است. البته ما 10 لژیونر داریم که من چهار تا پنج نفر آنها را به اردوی تیم ملی دعوت می کنم. با این حال به دلیل اینکه دیداربا ایران در روز فیفا انجام نمی شود، نتوانستیم از لژیونرهایمان استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کنیا افزود: با این حال با توجه به در پیش بودن دیدار با تونس تمام مردان من انگیزه لازم برای دیدار با ایران را دارند وامیدوارم فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران فعالیتش در کنار روتهمولر مربی ایران را رد کرد و گفت: من در تیم های گامبیا و تونس مربیگری کرده ام و دو هفته است هدایت تیم ملی کنیا را نیز برعهده گرفته ام. امیدوارم با این تیم بتوانم در مسابقات مقدماتی جام جهانی موفق باشم.

دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کنیا عصر روز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.