خرید شال جلسه اضطراري هيات مديره ابومسلم

هيات مديره باشگاه ابومسلم روز آينده جلسه اي اضطراري براي حل مشكلات باشگاه برگزار خواهد كرد.

هادي مباشري معاون ورزشي باشگاه ابومسلم با تاييد اين خبر به فارس اظهار داشت: بيشتر مشكلات باشگاه مربوط به مسايل مالي است و اينكه بخشي از مطالبات بازيكنان پرداخت نشده است.

مباشري در مورد مشكل سرمربيگري علي حنطه در ابومسلم گفت: اين مسئله بيشتر مربوط به اختلاف سليقه مديران است و قابل حل است. تنها مشكل باشگاه ما مشكلات مالي است. البته آقاي زمان تاكنون 800 ميليون تومان براي باشگاه پول آورده است اما اين مقدار جوابگوي هزينه هاي فراوان نيست و مديران در تلاش هستند تا در سال جديد به تعهدات خود عمل كنند.

معاون ورزشي ابومسلم در مورد شايعه تعطيلي باشگاه و تردد مديران از در پشتي اين باشگاه، عنوان كرد: در باشگاه فقط از ساعت 8 تا 14 باز است و پس از آن مسئولان اگر كاري داشته باشند از در پشتي باشگاه تردد مي كنند.

مباشري درمورد اينكه به كارمندان اداري باشگاه اعلام شده بعد از تعطيلات نوروز به باشگاه بيايند گفت: از اين مسئله بي اطلاع هستم.

سرپرست تيم در مورد غيبت بازيكنان تهراني در تمرينات ابومسلم اظهار داشت: سيد عباسي به دليل اينكه مادرش عمل جراحي داشت به تهران آمد. بائو و سيد عباسي با اجازه حطنه در تمرينات غايب هستند.