خرید شال يک نماينده: اجازه مصادره ميرحسين را به اصلاح‏طلبان نمي‏دهيم

ولي اسماعيلي با حضور در جمع خبرنگاران مجلس گفت:با اعلام آمادگي مهندس موسوي و باعنايت به مفهوم بيانيه انتخاباتی او و استفاده از شيوه ارزش‌گرايانه‌ای که در پیش گرفته است، بویژه در خصوص تبليغات و حمايت مجدد ايشان از آرمان‌هاي اوايل انقلاب، عملا صحنه انتخابات رياست جمهوري براي اصولگرايان به صحنه برد – برد تبديل خواهد شد.

وي با اعتقاد بر اینکه خاتمي در این شرایط از حضور در انتخابات انصراف خواهد داد، ادامه داد: با اين اقدام مهندس موسوی آرزوهاي افراطيون كه به دنبال اهداف و اغراض سياسي خود بودند، نقش بر آب خواهد شد.

اسماعیلی افزود:‌ آقاي خاتمي عاقل تر از آن است كه با طناب پوسيده اين طيف به چاه بيافتد و با توجه به شناخت مهندس موسوي و اعتقادات ايشان در خصوص مسایل اصلي نظام و تبعيت كامل ايشان از منويات مقام معظم ولايت عملا رقابت با آقاي احمدي‌نژاد كه خود در اهداف و ارزش‌هاي انقلاب نقش به سزايي داشته و مهندس موسوي كه از ياران نزديك امام و رهبري است، آغاز خواهد شد.

عضو فراكسيون اصولگرایان با بیان اینکه به افراد تندرو و اصلاح‌طلب اجازه نخواهيم داد تا ميرحسين موسوي را مصادره كنند، خاطرنشان کرد: هيچ دغدغه‌اي در اردوگاه اصولگرايان وجود ندارد و اصولا آنان كه براي خود و مردم به ميدان مي‌آيند احساس تكليف مي كنند؛ چه پيروز باشند و چه به ظاهر پيروزي از آنها سلب شود. مهم انجام تكليف است و دغدغه براي آناني است كه براي دنيا و مقام به اين عرصه پا مي‌گذارند و بايد توجه داشت كه به فرموده امام راحل ميزان راي ملت است.