خرید شال تاج:قطبي فقط يكي از گزينه‌ها بود

نايب رئيس فدارسيون فوتبال گفت: افشين قطبي فقط يكي از گزينه‌هاي سرمربيگري تيم ملي ايران بود.

مهدي تاج در گفت و گو با فارس در مورد اظهارات افشين قطبي مبني بر اينكه به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شده بود، اظهارداشت: او تنها يكي از گزينه‌هاي هدايت تيم ملي بود و تا زماني كه به شخصي ابلاغي داده نشده است، ‌نمي‌تواند ادعا كند سرمربي تيم ملي است. ما 6 گزينه ديگر نيز براي سرمربيگري تيم ملي داشتيم.

نايب رئيس فدارسيون فوتبال درباره اينكه گفته مي شود وي با قطبي تماس گرفته عنوان كرد: من تماسي با قطبي نگرفتم. اينكه گفته مي‌شود علي دايي با لابي سرمربي تيم ملي شده را قويا تكذيب مي‌كنم. هيچ سفارشي براي سرمربيگري دايي به ما نشده بود. فقط 10-20 روز قبل از اينكه ايشان سرمربي تيم ملي شدند با دايي تماس گرفتم و شرايطش را جويا شدم آن هم در حالي كه او در تمرين تيم سايپا مشغول به كار بود.

تاج در مورد اينكه قطبي ادعا كرده كه فوتبال ايران با سياست و دين همراه شده گفت: دين با تمام اركان زندگي ما عجين است. ما يك كشور ديني هستيم و هركس اين را مي‌پذيرد مي‌تواند در اين كشور كار كند. دين بود كه توانستيم حماسه هشت سال دفاع مقدس را رقم بزنيم. ما با اعتقاداتمان زندگي مي‌كنيم. اين بهترين جمله‌اي است كه مي‌توان گفت. فكر مي‌كنم كامل‌ترين جمله همين باشد كه ما با دين هشت سال از كشورمان دفاع كرديم.

افشين قطبي شب گذشته در گفت و گو با يكي از رسانه هاي بيگانه ادعا كرده بود كه او سرمربي تيم ملي شده اما علي دايي با رابطه توانسته جايگزينش شود.