خرید شال آخرين اطلاعات از الاتحاد در آستانه ديدار با استقلال

تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 21 فردا در حالي به مصاف الاتحاد عربستان مي رود كه حريف از مهره هاي خوبي بهره مي برد.

به گزارش فارس، الاتحاد مهره هاي تأثيرگذار زيادي دارد كه اين امر كار آبي پوشان را در برابر اين تيم مشكل مي كند. رضا حسن تكر فلاته مدافع شماره 4 و عبدالعزيز السبياني مهاجم شماره 3 اين تيم كه در چند بازي اين تيم نقش اساسي در حملات الاتحاد داشتند، در بازي آخر اصلاً به ميدان نيامدند و اين نشان از پرمهره بودن الاتحاد است.

با همه اين ها قلعه نويي با بررسي حدود 6 بازي اخير الاتحاد مهمترين و خطرناك ترين بازيكنان اين تيم را مشخص كرده است.

رناتوي برزيلي هافبك اين تيم (شماره 27)، عماد متعب مهاجم مصري (شماره 10)، سلطان النمري (شاره 30) و محمد نور (شماره 18).

البته از كنار چهره هايي چون حمدالمنتشري و طلال مشعل هم به سادگي عبور نكنيد.
هرچند در الاتحاد رناتو نمايشي بهاري داشته و به گفته كارشناسان فوتبال در عربستان گاهي نمايش قابل توجهي دارد و گاهي هواداران را از خود نااميد كرده است. محمد نور هم از آن دسته از بازيكناني است كه وقتي صاحب توپ مي شود بسيار خطرناك و در مقابل وقتي توپ را از دست مي دهد بسيار ضربه پذير نشان داده است.

اما ويژگي بارز الاتحاد ميانگين بالاي قدي تيم است و بازيكنان تنومند اين تيم سعي مي كنند برتري جسماني خود را بر حريفان تحميل كنند اما در عين حال حضور بازيكناني با فيزيك بدني اين چنيني به نوعي آفت نيز محسوب مي شود و موجب كاهش سرعت الاتحاد در اجراي تاكتيك هاست.

شايد سرعت دادن به بازي كليد طلايي شاگردان قلعه نويي در عربستان باشد كه در صورت دقت و تمركز استقلالي ها را به پيروزي در اين رقابت رهنمون سازد.

تحت فشار قراردادن حريف در زمان دفاع مهمترين حربه الاتحاد است و اين تيم با وجود كندي در اجراي تاكتيك هاي خود در زمان دفاع با سرعتي باور نكردي فشار بر بازيكن صاحب توپ را با حداقل 3 الي 4 بازيكن خود اجرا مي كنند.

خطا دادن پشت محوطه جريمه نيز از جمله مشكلات لاينحل اتحادي ها به شمار مي آيد عادتي كه به نوعي فرصت را در اختيار استقلالي ها قرار مي دهد تا از ضربات ايستگاهي نهايت بهره را ببرند.

كسب امتياز از جده قطعاً يكي از اهداف مهم استقلال است. اگر چه پيروزي و برتري برابر الاتحاد بسيار خوشايند آبي پوشان خواهد بود، اما بايد گفت در صورت تساوي نيز استقلال صاحب يك امتياز با ارزشي مي شود كه بي شك بيش از يك امتياز ارزشمند است.