خرید شال آغاز رقابتهای هندبال زیر گروه باشگاه های ایران

مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی هندبال زیر گروه باشگاه های ایران به منظور شناخت دو تیم راه یافته به لیگ برتر از شب گذشته در بندرعباس آغاز شد.

به گزارش مهر، در دور مقدماتی این رقابتها که طی ماه های آبان و آذر دنبال شد 33 تیم باشگاهی واستانی در چهار منطقه با یکدیگر مسابقه دادند که در نهایت دو تیم از هر گروه به مرحله نهایی صعود کردند.

در مرحله مقدماتی در منطقه هرمزگان 8 تیم به رقابت پرداختند که در نهایت هیئت تربیت بدنی هرمزگان و بیجار به مرحله نهایی راه یافتند.

در منطقه کاشان نیز بعد از رقابت 9 تیم، نیروی زمینی تهران و هیئت کاشان به مرحله نهایی رسیدند. در منطقه نوشهر 7 تیم حضور داشتند که در نهایت تیم شهرداری تبریز و تربیت کازرون به جمع هشت تیم برتر زیر گروه پیوستند.

در این منطقه نام تیم تربیت کازرون با واگذاری امتیاز تیم به یک شرکت نفتی به پتروشیمی کازرون تغییر یافته است.

در منطقه سمنان نیز 9 تیم به مصاف یکدیگر رفتند که درنهایت سنگ آهن بافق یزد و تربیت بدنی ایران کو اراک موفق به صعود مرحله نهایی شدند.

مرحله نهایی رقابتهای هندبال زیرگروه باشگاه های ایران از عصر روز گذشته با حضور هشت تیم برتر جهت شناخت دو تیم راه یافته به لیگ برتر در بندرعباس آغاز و تا 23 اسفندماه پیگیری می شود. نتایج دیدارهای شب گذشته بدین شرح است :

سنگ آهن بافق یزد 31- تربیت بدنی بیجار 23
تربیت بدنی کاشان 34- پتروشیمی کازرون 42
تربیت بدنی ایران کو اراک 29- تربیت بدنی هرمزگان 42
نیروی زمینی تهران 37- شهرداری تبریز 36

لیگ برتر هندبال باشگاه های ایران شهریورماه سال آینده برگزار می شود که دو تیم نوین سپاهان اصفهان و گچ فارسان شهر کرد با قرار گرفتن در رده های نهم و دهم این رقابتها به مسابقات زیر گروه سال 88 سقوط کرده اند.