خرید شال کناره گیری رسمی سایپا از لیگ والیبال

مدیر عامل باشگاه سایپا اعلام کرد به نشانه اعتراض به عملکرد یک سویه و بعضا تخریبی مسئولان فدراسیون والیبال،کلیه فعالیت های این باشگاه در این رشته را به حال تعلیق در آورد.

حمید سجادی با اعلام این مطلب به مهر افزود : با توجه به اعتراضاتی که پیش از این نسبت به عملکرد یک سویه و بعضا تخریبی فدراسیون والیبال، این باشگاه امروز و پس از پیروزی قاطع سه بر صفر مقابل تیم پیکان ، تمامی فعالیت های خود را در رشته والیبال تا اطلاع ثانوی پیگیری نخواهد کرد.

سجادی اضافه کرد: بازیکنان تیم سایپا پیش از دیدار امروز مقابل پیکان قصد داشتند در این دیدار حاضر نشوند ولی با توجه به شان و شخصیت سایپا این کار را دور از اخلاق و منش پهلوانی دانستیم.

وی تصریح کرد: با این وجود عده ای با براه انداختن جو تخریبی تلاش کردند تا روحیه بازیکنان ما را برای دیدار با پیکان تضعیف کنند ولی خوشبختانه بازیکنان سایپا با ارائه بازی جوانمردانه پیروزی قاطعی را بدست آوردند که این پیروزی دلیل محکمی برای حقانیت و شایستگی های فنی تیم سایپا بود.

مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد: با توجه به ابهامات و اعتراضاتی که در این فصل نسبت به برخی اتفاقات در دیدارهای لیگ برتر والیبال داشتیم، به نشانه اعتراض کلیه فعالیت های باشگاه سایپا در تمامی رده ها در رشته والیبال را به حال تعلیق درآوردیم و دیگر در این رشته در والیبال فعالیت نخواهیم کرد.