خرید شال كارت مربيگري براي كريمي صادر شد

براي سرمربي تيم فوتبال صباي قم كارت مربيگري صادر شد.

به گزارش فارس، اعضاي تيم صبا شب گذشته در هتل راديسون ميهمان صاحب باشگاه الهلال بودند. در اين ضيافت مسئولان صبا از ميهمان نوازي فوق العاده اين باشگاه تشكر كردند و قول دادند در ايران همين ميهمان نوازي را انجام دهند.

* بازيكنان اين تيم شب گذشته در ورزشگاه اصلي به تمرين پرداختند. امشب هم صبايي ها در ورزشگاه الشباب تمرينات خود را دنبال مي كنند.

* شبكه هاي تلويزيوني عربستان به دنبال مصاحبه غلامرضا رضايي مهاجم ملي پوش صبا است. اما اين بازيكن ترجيح داد با اين شبكه ها مصاحبه نكند. عرب ها با توجه به خصوصيات بازي اين بازيكن از وي هراس دارند.

* مجتبي پيمبري سرپرست تيم صبا در مصاحبه با شبكه هاي تلويزيوني در پاسخ به اين سئوال كه صبا با چه جراتي مي خواهد مقابل الهلال كه از پرافتخارترين تيم هاي عربستان است و در حال حاضر از 7 ملي پوش سود مي برد بازي كند گفت: خود تيم ملي عربستان از تيم ملي ايران ضعيف تر است در ثاني اگر ناداوري ها در ليگ ايران نبود اكنون صبا در كورس قهرماني بود. ما تيم از پيش باخته اي نيستيم و براي كسب امتياز به عربستان آمده ايم.

* فيروز كريمي با توجه به آناليز تيم الهلال به موفقيت مقابل اين تيم اميدوار است.

* مسئولان سفارت ايران در عربستان در تلاش هستند براي بازي فردا با ساماندهي، ايرانيان مقيم رياض را براي تشويق صبا وارد ورزشگاه كنند.

* علي فتح ا… زاده به عنوان نماينده فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ تيم صبا را در اين سفر همراهي كرده است.

*ملي پوشان صبا همراه اين تيم به ايران بازمي گردند و به خاطر تيم ملي زودتر راهي تهران نمي شوند. اين تيم از مكه مكرمه راهي جده و سپس دبي و در نهايت راهي تهران مي شوند.

* با توجه به اينكه فيروز كريمي مدرك مربيگري A آسيا را ندارد در كارت صادر شده براي وي سمت مربي حك شده است اما با توجه به هماهنگي مسئولان صبا براي اين مربي كارت صادر شده تا وي در كنفرانس مطبوعاتي شركت كند.